Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Veletek előfordult hogy...

Veletek előfordult hogy nyilvános helyen le kellett vennetek a cipőtöket mert fájt a lábatok vagy láttatok ilyet? Ez szerintetek mennyire gáz, prosztó dolog?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akinek elég rossz állapotban van a lába mert sokat táncolt, és többször előfordult, hogy pl elmegyünk kávézóba és ott kilép a cipőjéből...eddig nem is volt baj, de legutóbb ránkszólt a tulajdonos...eddig nem gondolkodtam ezen, de szerintetek ez akár fiuk számára is lehet taszitó?

2022. ápr. 30. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok és van hogy a barátnőm néha leveszi a cipőjét amikor fáj a lába, sose találtam cikinek.
2022. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Többször láttam már, hogy kilépett a nő a cipőből, pl.: feltette mellém a vonaton a tappancsát (nem ismerős): nem volt probléma semmi sem. Nemrég szintén vonaton törökülésben ült ellentétes oldalon a nő, a cipője a padlón: nem volt baj.
2022. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Számomra inkább vonzó
2022. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első a barátnődnek mi a baj a lábával?
2022. ápr. 30. 23:51
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Szituációfüggő. Teszem azt, színházba, ahol sokan kényelmetlen

magassarkúba mennek, alapvetően levenni illetlenség, de ha műsor alatt teszi, akkor kb. Kutya se látja és emiatt oké.

Éttermében és kávézóban viszont illetlenség. Nem véletlenül vannak olyan sport cipők amik kényelmesek, vendéglátó helységben ne legyünk már egy szál zokniba vagy mezítláb (hacsak nem direkt ilyen a hely, mint pl Altair teaház). Ez nem egy családi vacsora ahol mindenki vendégpapucsban és zokniban flangál, hanem egy konkrét hely ahol bárki betérhet - beleértve a lábfétiseseket is. Te sem szívesen mész be olyan helyre ahol a sörhasú építész meztelen felsőtesttel és izzadtan eszi az ételét.


De pl. Ha a kánikulában a dacos tini leveszi mellettem a vonaton a zárt cipőjét (mert ugye már nekik nem trendi a szandál), de zokniba van, az oké. Betudom a fiatalkorának, hogy nem igazán tudja mi illik és mi nem, vagy ha tudja is nyilván dacos tiniként leszarja. Egy felnőtt jól szituált nőtől viszont nem nézem ki ezt.

2022. máj. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 bokasüllyedése van emiatt, hosszabb séták után könnyen megfájdul a lába. Ránk még ezért soha nem szóltak.
2022. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Zokniban néhány helyen oké, de anélkül - ami mostanában elég gyakori - nagyon gáz.
2022. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem illő, márcsak a lábszag miatt sem.
2022. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

hát az attól függ


ha egy 24 éves nagyon jó hús veszi le a szép cipőjét és szép harisnya van rajta az ok


ha a 40+os mamika, mamlasz veszi le a széles undorító praclijáról az qva undorító

2022. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!