Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A női nyilvános wc-ben is...

A női nyilvános wc-ben is előfordul, hogy egyesek kisdolog után nem húzzák le a wc-t?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak specifikusan férfi jelenség?

márc. 26. 16:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne fordulna....
márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Ó, ha látnád milyen a női wc... szégyen rájuk nézve. Takarítottam hotelben. Ahol nő szállt meg, mocskos volt, rendetlen a napi takarítás ellenére is. Ahol férfi, az olyan volt, kis túlzással, mintha nem is lett volna bent senki. Ez több hónap és több munkatárs tapasztalata. De pl barátom is szebb rendet tud csinálni, mint én. De apám is nagyobb rendet tart, mint anyám. Ez csak egy sztereotípia, hogy a nők tisztaságmániásak. Rohadtul nem azok.
márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Tudnád mi minden van ott. A nők közül sokan nem ülnek rá, hanem fölé guggolnak. Lepisilik, rosszabb esetben lefossák az ülőke belső részét. Wc kefe ismeretlen. Rendszeresen véres az ülőke, a kuka teteje. Ezt plázában látom. Ezek a nők utána mennek a Zarába meg a körmöshöz, hogy bebizonyítsák maguknak és másoknak az igényességüket.
márc. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Én még nem láttam, de biztos van ilyen. Sokan esküdöznek, hogy még a falak is sz.rral vannak bekenve😂
márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Hihetetlen undorító tud lenni egy-egy női wc, főleg plázákban, áruházakban. Nem egyszer láttam földre dobott használt tampont, falra matricázott használt betétet, a tekercs wc papírba kent vért... Padló összepisilve, ülőke lekakálva... Sokszor el sem hiszem, hogy ezek nők, nem pedig vaddisznók. Egyébként külföldi tapasztalatom is ez. Nem olyan régen spanyol reptéri wcben volt három teli pelenka tömve a wcbe, aztán rákakálva...
márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

5# Képzeld el, hogy nézhetett ki, mikor megtették. Az első bemegy, hogy mit számít az, aztán beledobja a használt pelenkát, de az nem megy le. A második úgy van vele, hogy akkor neki is szabad. A harmadik hasonló alapon, hogy ha kettő megtette, akkor ő is. A negyedik bemegy, nincs másik szabad WC, neki meg nagyon kell, ezért kiengedi magából. Talán (talán) a negyedik annyira nem hibás ez esetben.

Amúgy én ezekhez a tapasztalatokhoz képest luxus WC-kbe járok, pedig azok se kutyák. Pisi tócsa a csempén, ülőkén. A kuka teletömve betéttel, de már rá se lehet tenni a fedőt. Ráadásul bárhová lépsz, mindenhol hajszál van (a WC-n is). És még WC papír sincs.

De például öltözőben a strandon volt olyan hogy alig tudtam hol átöltözni, mert egyik öltözőben valaki ott hagyott egy használt bugyit, a másikban egy használt tampont.

Vagy például a faluban, az út közepén volt egy használt bugyi (rejtély hogy hogy került oda), majd 10 percre rá nyoma veszett (nem volt szél).

márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%

#5-6

Egyáltalán hogy kerül pelenka a női WC-be? Nekem már ez is furcsa. Betét, tampon az természetesen érthető, de pelenka? Pláne egy reptéren?

Egyáltalán baba pelus volt? Nincs külön pelenkázó helyiség? Vagy a felnőtteknek bevett szokás pelenkát hordani a spanyoloknál?

Ne nézzetek hülyének kérlek, kajak ezt nem is értem...

márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#7 valószínűleg oda vitte be a csecsemőt pelenkázni.
márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
7# ha épp foglalt a pelenkázó, vagy nincs is, akkor ott pelenkáznak.
márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

"7# ha épp foglalt a pelenkázó, vagy nincs is, akkor ott pelenkáznak."

1) Azért egy reptéren erősen kétlem, hogy ne lenne külön pelenkázó. Még egy falusi Tescoban is van.

2) Ha foglalt is éppen, miért nem tud várni pár percet a pelenkázással?

márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!