Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szemétség , hogy nem tudunk...

Szemétség , hogy nem tudunk több pénzt adni?

Figyelt kérdés

A férjem tesójának esküvője lesz, május végén. Amit most jelentettek be pár napja. Ők szervezik már egy ideje, de nem szóltak senkinek.

Na most mi meg nemrég fejeztük be a lakásunk felújítását, az összes félretett pénzünk erre ment el.

A férjem meg pont beszélt az anyjával és nem tudom miért de mondta neki, hogy reméli, hogy a tesója nem várja el, hogy nagy összeget adjunk mert jelenleg 50e ft-nal többet nem fogunk tudni adni. Egy hónappal az esküvő előtt nem tudunk többet kisajtolni.

Az anyja teljesen kiakadt, hogy hát ez nagyon gáz, hogy négyen megyünk (2 kisgyerekkel) és ilyen kevés pénzt adunk csak. Nem szóltam bele,de jól össze is vesztek.

De ez tényleg ennyire gáz meg szemétség?


ápr. 8. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
80%

Akkor a férjed anyja finanszírozza a saját zsebéből a násznép etetését, itatásat, ha nem telik, nem kell lagzi.

Szegyen, hogy ilyet számon kér a saját gyerekétől, ismerve a szitut.

A másik kínos tényező a férjed.

Mi a fenének mondta el a rosszindulatú anyjának, hogy mennyit adtok?

Jobb lett volna hallgatni, vagy behazudni, valamekkora a nyanyának is megfelelő összeget, úgyis borítékba teszitek nem?

Ki fogja tudni ki adta?

Vagy mi a szokás?

Egy kamu emelt összeggel még most is menthető a helyzet. :D

ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
94%
Anyuka kissé materiális?
ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
1%
Azért jó lenne tudni mennyit kerestek ketten együtt az alapján lehetne tudni mennyi penzetek van
ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
95%
Én a testvéremet nem azért hívtam el az esküvőmre,hogy pénzt adjon.Éppen ezért,ha egy ft-ot se tudott volna adni, akkor is örültem volna ha ott van, természetesen a családjával együtt.Nálunk amúgy eredetileg 2 tanús volt tervezve,majd úgy alakult,hogy a szüleink,testvéreink eljöttek.Anyósom főzött egy húslevest,anyukám csinált rántott húst rizzsel,a tesóim meg rendeltek aprósütit.Otthon szépen megebédeltünk,és kész.Senkitől nem várt el senki,semmit.Nem volt lakodalom,meg menyasszonytánc,meg adhatnának többet is.
ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
100%
13-as, még jó, hogy senkinek semmi köze a kérdezőék keresetéhez :D
ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
20%
Nem kevesellem az 50 ezret, de azért hogy két kisgyerekkel nulla megtakarításotok legyen, az számomra durva. Ha kimúlik holnap a mosógép, mit csinálsz?
ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 A kérdező kommentje:

Igazából az anyukája nem rosszindulatú, attól hogy most így reagált. Nem tudom mi lelte.

Ezért is mondta el a férjem. Bár én nem tettem volna.


Én még nem dolgozom, gyest kapok már csak. A férjem nem keres rosszul, de annyira nem is jól, hogy ennél nagyobb összeget kiadjunk a felújítás után.

ápr. 8. 17:06
 18/75 A kérdező kommentje:
17# a megtakarításunkat most költöttük el felújításra. Egy hete lettünk kész. Nem két fillér volt. Azóta még nem sikerült újabb összegeket félre tettünk...
ápr. 8. 17:08
 19/75 anonim ***** válasza:
92%

16.

A megtakarításukat költötték el!!!

Ezért nincs pluszban 50 ezer felett.

ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
19%
19, de két kisgyerek mellett nem költesz el mindent. Akkor se, ha felújítasz.
ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!