Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi volt a legnagyobb szemétség...

Mi volt a legnagyobb szemétség és vagy szivatás, amit megcsinált veletek gyerekként az idősebb/fiatalabb tesótok? Miért tette?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 26. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
En vagyok az idosebb 7 evvel. Amikor mar tudott enni, oszibarack falatok koze raktam egy fel gerezd fokhagymat, megette joozuen majd elkezdett orditani. Gyorsan lebuktam a szag miatt, szoval kaptam is anyamtol erte. Miert? Fene tudja, gondoltam vicces lesz. Igy utolag az is, akkor nem volt az.
2023. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem voltunk durván szemétkedősök hála az égnek :)
2023. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
4 évvel idősebb nálam a nővérem, sose voltunk jó testvérek. Egyszer megveretett az osztálytársaival, mert nem szálltam le róla, én megy egyszer úgy megdobáltam kaviccsal, hogy szétszakadt a homlokán a bőr. Nem is gondoltam bele, hogy ez lehet belőle, nagyon megbántam.
2023. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem velem történt... Három fiutesó közül kettő megvárta még elalszik a harmadik. Odamentek hozzá és lehugyozták. Utána meg szóltak az apjuknak, hogy bepisilt a tesó. Az öreg meg kirángatta az ágyból és jól megverte.
2023. máj. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Iker húgom lefeküdt a pasimmal és úgy csinált 1 hétig mintha én lennék amíg én gólya táborba voltam....

A pasival 2 hete voltunk csak eggyütt 3-4 randi volt és egy kis tapi. Simán benyelte, hogy én vagyok.

soha nem voltunk jóba, utálom, kis korom óta legelső emlékeim is már azok róla, hogy szemétkedik vele.

De egyébként is ilyen az alaptermészete, mindenkit kihasznál és átver, szívat

34N

2023. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
86%
4 évvel idősebb a nővérem. Volt hogy megvert, bezárt a disznó ólba, elzavarta a barátnőmet stb.
2023. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Engem uncsitesmóék egyszer egy délután felhívtak, hogy menjek és vegyek nekik rágcsálnivalót, és vigyem el náluk, nővérem már ott van stb., én pedig azt gondoltam hogy meg ezzel meg lettem hívva. Kb 14 éves kiscsaj voltam, december közepe lévén kicsit sötét is volt már, és baromi hideg, de vastagon felöltöztem, és elindultam hozzájuk. Persze azt a fajtát amit kértek azt csak egy bizonyos hiperben lehetett kapni, kb lejártam a lábamat mire meglett, és időközben még elkezdett a hó is szakadni, emlékszem eléggé fáztam, a boltból kifelé már a maszkot is fennhagytam, uncsimék meg persze a város másik végén laktak, és már nagyon örültem hogy kicsit megmelegedhetek mikor végre odaértem. Ekkor tesóm kinyitotta az ajtót, elvette a cuccot amit hoztam, majd mondta hogy vigyázzak magamra hazafelé, és becsukta az ajtót. Én meg álltam ott nyomorúságosan, már a kapucnimon a szőrme is tiszta havas volt, majd lefagyott a kezem-lábam, és bosszúsan elindultam haza.
2023. aug. 13. 23:14
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Látássérült vagyok, kicsoként 6% lázásom volt, később, amikor felhagytak a mengelék az indokolatlan gyógyszarozással, felment 10-re. Az öcaém szórakozott velem, elhúzott előlem dolgokat, kihasználta h nem látok. A szúleim leszarták, vagy éppenséggel röhögtwk azon hogy a manócska milyen jól szórakozik a Taigezosz-pozitív rovására. Aztán jött a nagyapám, megrázta a hülyegyereket, és megmondta neki, mire számíthat, ha szórakozik velem. Abbahagyta. Az ún. anyám máig nem érti, miért gyűlölöm.
2023. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Engem bezártak a szekrénybe, a tesóm meg a barátnője, kulccsal. Dörömböltem, ordítottam, mire kiengedtek, de vagy 2-3 percig úgy tettek, mintha nem lennének ott.


Volt hogy elmentek az utca végén lakó barátnőikhez, de szétbarmoltak egy szobát és az anyuka ottfogta őket takarítani. Én bicikliztem, ott mentem el előttük, volt nagy veszekedés, hogy vendégségben hogy lehet így viselkedni, megálltam, erre kiszólt tesóm, hogy menjek be velük játszani, vagyis hogy segítsek takarítani... nem mentem be.

2023. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
47%

A bátyám meg unokatesóm 18,20 évesek voltak én meg 15 évesen mindenképp el akartam menni velük szilveszteri házibuliba, mert gondoltam hogy az milyen menő meg elmondhatom az osztálytársaimnak. Addig könyörögtem míg elvittek megukkal.

A helyszínen derült ki amolyan majdnem meztelenkedős buliról van szó, fiúk boxerban a csajok minigatyában, polóban társasoztak, activityztek.

Én meg elvörösödve, megszeppenve ott ültem köztük egy mintás, gagyi, kínaiban kapható fecskealsóval, amit a többiek nem hagytak nevetés és szó nélkül. Díszbolondnak éreztem magam. Persze később az italtól oldodtam kicsit, de azzal nem számoltam hogy így befogok égni.

jan. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!