Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy értessem meg anyámmal...

Hogy értessem meg anyámmal hogy fejezze be a dohányzást nálam?

Figyelt kérdés
35 hetes kismama vagyok. Albérletben vagyunk mèg a férjemmel. Eljött tegnap apám festeni hozzánk, meg a tesóm. Anyám is jött. Azt tudni kell nálunk az albérletben tilos cigizni. Hozta szépen a kis cigitöltős cuccát aztán még számonkért hogy hol a hamutál. Nem akartam neki adni ( egy van mert még ők adták karácsonyra , nyilván hogy legyen ürügy rágyújtani…) aztán elkezdett befőttes üveget keresni. Aztán rászóltam, hogy menjen ki dohányozni. Nem ment ki. Rágyújtott, beült az ablakhoz és nyitott ablaknàl bagózott… Ami ha felszállt a szomszédhoz ( ha otthon volt) akkor megy majd a telefon a főbérlőnek, és ki leszünk dobva… Jelzem 35 hetes terhes vagyok… Felkaptam a vizet ès leordítottam. Akkor eloltotta de ocsortány büdös volt. Leugrottam neki vízért a boltba, mire visszamentem a férjem szólt hogy anyám már a 10. szál cigit szívja. A konyhában állt a füst. A férjem meg nem mert neki szólni. Na utána már mondtam neki, hogy fáj a fejem fejezze be, mindjàrt behányok, ne mérgezzen a sz@rjával. Aztán mondta, hogy az az utolsó… 4 órát voltak itt, apám is már rágyújtott a vègén. Anyám olyan 20 szálat szívott el, apám meg 10 szálat. Minden büdös, próbálom eltűntetni ezt a szagot. Ahogy mentek ki, kidőlt a bűz a folyosóra. Még ma reggel is èreztem ezt a büdös töltött cigi szagot… Hogyan értessem meg velük ( főleg anyámmal) ha egy sunyi, hogy ne mérgezzen a cigivel se engem, se a gyerekem???
máj. 5. 06:32
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

40

Pont ez jutott eszembe...

Ha valaki szomjas meg fogja inni

máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

A) nem engeded be

B) kitéped a kezükből és elnyomod

máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
87%

az egyeduli eszkoz hogy nem engeded be a lakasba oket, meg mielott a terhesseged vegen kitesznek a lakasbol. amikor a baba meglesz akkor is ragyujt es a gyerek feje mellett fog cigarettazni. Ne haragudj de a szuleid kisse hogy finom legyek alulmuveltek, vagyishogy vegtelenul bunkok.apad se kivetel ha o is ragyujtott. ha neked ez a festes ekkora kockazatot er akkor nem tudok mast mondani. az egyetlen megoldas masokkal egyetertve az hogy NEM JOHETNEK BE AZ AJTON. AZ orditast a szomszedok konnyebben fogjak viselni (persze ha nem allandoan all a bal nalatok) mint a cigarettafustot. megis milyen valaszt vartal egy ilyen helyzetre? anyadat nem erdekled se te se a szuletendo unokaja se az ha kitesznek emiatt az alberletbol. ha nem

tiltod ki oket akkor ez be is fog kovetkezni. megeri ez neked? mit szol a parod hozza?

máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
88%
miert te rohangalsz a nagy hasaddal vizert neki? nincs sajat laba?
máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
7%
Itt rohadt nagy divat osztani észt, egyesek már nagyon eltértek az eredeti kérdésről, már a Kérdező van fókuszban, hogy vett egy üveg vizet. Emberek! Csak állapotos, nem beteg. El tudja dönteni, hogy mit bír el a fizikai állapota.
máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
77%

45, tessék, ezt bírja, egyértelműen teher volt neki:


Te nem tudod milyen messze a bolt, illetve hogy 35 hetesen nem tudok loholni. Tegnap ballagók voltak mindenhol, de egész héten ha nem tűnt volna fel.

máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Amit kellett megjegyeztem és nyilván befogom tartatni. De a többi ökörségre nem reagálok, mert funkcionális analfabéta a legtöbb ember. Nem életvezetési tanácsot kértem. Nem azon kell rágódni milyen a férjem, miért megyek vízért, milyen anya leszek stb. Adott egy kérdés arra kell válaszolni. Borzalmas komolyan mondom.
máj. 7. 02:03
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

rendben. akkor nem adok semmifele tanacsot vagy "okorseget" amire nem fogsz reagalni.

a kerdesedre a valasz:

NE ENGEDD BE OKET AZ AJTODON TOBBET.


remelem rovid tomor es lenyegretoro valaszt kaptal.

máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!