Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul vagyok apa új párjától...

Rosszul vagyok apa új párjától, úgy érzem, hogy ki akar túrni?

Figyelt kérdés

Anyukám már régen elhunyt, apukám 11 éves koromtól kezdve egyedül nevelt. Nagyon szoros a kapcsolatunk.

Kb 4 éve ismerkedett meg a párjával. Örültem is neki, hiszen nagyon régóta egyedül volt. A hölgy is először jól fogadott, kedves volt. Mondtam is, hogy itt nem is lesz semmi gond.

Aztán kb 8 hónapja mióta össze költöztek apuval, na azóta rendkívül bunkó. Volt, hogy hívtam aput, hogy beugrok a gyerekekkel, hallottam, hogy a háttérben puffog, hogy ő nem kíváncsi ránk.

Hozzáteszem ha megyünk neki semmi dolga nincs velünk. Mert én kiszolgálom magunkat, másrészt apu főz stb. A párjának kvázi nincs dolga velünk. Ha apu szeretné, hogy ott aludjanak az unokák már azért is megy a pofa vágás, hogy neki ehhez nincs kedve.

Apu is már panaszkodott rá, én is mondtam neki, hogy ez így nem jó. Üljünk le együtt és beszéljünk erről. De tudom, hogy minden egyes ilyen alkalommal veszekszik apuval, apu minket véd és őrlődik. Látom apun, hogy szereti őt és örül, hogy végre nincs egyedül. De ez így borzasztó helyzet. Teljesen azt érzem, hogy ki akar túrni apa mellől és mióta oda költözött azóta ilyen undok.


márc. 28. 14:52
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 A kérdező kommentje:
Amúgy azt látom senki nem veszi észre, hogy nem csak én ragaszkodom apukámhoz. Hanem ő is hozzánk. Nem csak én megyek hanem ő is jön hozzánk.
márc. 28. 16:31
 52/127 anonim ***** válasza:
81%
Hát 38-as, a haszonélvezet nem örökölhető. A haszonélvező az apa. A felesége nem. Úgyhogy ezen a vonalon nem kell aggódni.
márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/127 anonim ***** válasza:
13%

52.

Az sem normális.

márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/127 anonim ***** válasza:
4%

53!


Nem, valóban nem örökölhető a haszonélvezet. Ellenben az özvegyi haszonélvezeti jog az utolsó együtt lakott ingatlanra jár, mindegy ki volt a tulajdonos.

márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/127 anonim ***** válasza:
9%
Nem,nekem nincs egymás alatt, 1tol 0ig sorban van.
márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/127 anonim ***** válasza:
59%

Ez egyszerű. Ne menj. Mondd meg apádnak,hogy oda nem mész,ahol nem látnak szívesen. Ráadásul feszültséget sem szeretnél köztük. Itt aztán majd apád eldönti,hogy ki a fontosabb neki.

Azért egy betolakodó ne legyen már a te lelki világod megrontója. De ha apád mégis csak őt választja,akkor annyira is szeret téged.

márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/127 anonim ***** válasza:
53%

Apád a hibás, hogy megengedi neki, es eltűri, helyet ad az ilyen megnyilvánulásainak.

A nő kiszagolta, hogy apád ezt el fogja tűrni, ezért engedi meg magának.

Akkorat kene rúgjon bele , hogy az orrán csússzon Bikkfalváig.

Nekem ilyet mondott volna a pasim a lanyomrol, kivágtam volna mint macskát szarni.

De sose mert ilyet akar gondolni is, mert tudta, hogy azt nem tűrném el

márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/127 A kérdező kommentje:
#56 gondolom a billentyűzet numerikus részéről még nem hallottál... Én azt használom.
márc. 28. 16:46
 59/127 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam arra, hogy a párjával közösen le kellene ülni megbeszélni, hogy pontosan mi is a baja. Esetlegesen egy megoldást keresni erre.
márc. 28. 16:47
 60/127 anonim ***** válasza:
56%

Leülésnek közösen semmi értelme, a nő mindent tagadna. Még azt is megérhetnéd, hogy apád meg se merne szólalni, nehogy megsértse. Megalazó lenne.

Ezt apadnak kell elintézni vele, negyszemközt, ha erre nem képes, akkor mit lehet tenni?

Le kell ültesse, hogy viselkedjen.

Gondolkodom hogy vajon sokat pótol be vagy aranyat szarik a nő, vagy ilyen “szerelmes” apád?

Nem sok férfiasság, ész és jellem szorult bele, csicskulni azt tud

márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!