Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fiatalok vállalkozóvá válásána...

Fiatalok vállalkozóvá válásának nevú programmal kapcsolatban mi véleményetek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 16. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ejjj, ha ez ilyen egyszerű volna, hogy egy programmal meg lehetne oldani...szerintem nem túl hatékony, pláne ha a frissen vállalkozóvá avanzsált fiatalok majd MLM-átveréseknél kötnek ki.
2018. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan arra lennék kíváncsi, hogy van-e itt olyan vagy tud-e róla, hogy valakinek sikerült ennek hatására elindulni és mi a véleménye róla? Újra bele kezdene, vagy hagyná a 3 milliót mert sok a feltétel..
2018. okt. 16. 16:47
 3/6 A kérdező kommentje:

# első válaszolónak:


Termelői tevékenységet szeretnék végezni, szakmámon belülit. Lenne helye a vissza nem térítendő 3 millió forintnak.


Csak szeretnék véleményeket az egész programról. Lehetőleg olyantól akinek volt vele tapasztalata, vagy tudja, hogy hogyan zajlik.

2018. okt. 16. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
3 misit kicsit soknak tartok, pláne hogy messze nem csak alkalmasságtól vagy tudástól függ, lesz-e valaki vállalkozó, hanem mondjuk kezdőtőkétől is...ha az nincs, megette a fene az egészet, legjobb esetben hálózatépítő lehetsz valami Ponzi-sémában.
2018. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miért 25 éves korig van. Amúgy meg attól függ, hogy megéri-e,hogy mire vállalkoznál. A vállakozás típusa nélkül erre nem lehet válaszolni. Én amire szerettem volna, felvettem volna, de bőven 25 fölött vagyok :(
2018. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam, hogy jelentkezek rá. Be is mentem külön, jó fej nővel raktak össze. Vittem a kis üzleti tervemet, jó sokat számolgattam, nem kevés óra volt benne, viszont kérdeztem... A nő azt mondta, hogy csak nála vagy 12 jelentkeztek rá, ebből ha három kapta meg a pénzt, nem sokkal később már újra jelentkeztek a munkaügyiben. Ennyi pénz, főleg ilyen feltételekkel nem elég egy vállalkozáshoz.
2018. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!