Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell egy kocsma megnyitásához?

Mi kell egy kocsma megnyitásához?

Figyelt kérdés
van vendéglátós végzettségem, van pénzem is hozzá, miket kell még beszerezzek?
2010. jún. 23. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Játékgép, Biliárd, Csocsó
2010. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen, meg alkohol meg asztalok meg székek,meg poharak........


most komolyan nem ilyesmire vagyok kíváncsi. milyen vizsga kell még ha kell,illetve milyen engedélyek

2010. jún. 23. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:
gondolom vmi engedély
2010. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hűha tényleg?!
2010. jún. 23. 13:35
 5/10 anonim válasza:
Üzemeltetői egedély ja és jó sok sőőőőőőőőőr csapolt :D
2010. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és nem kell külön üzletvezetői vizsga?
2010. jún. 23. 13:49
 7/10 anonim válasza:
100%
Vállalkozói ig,müködési eng,tüzoltósági engedély,ANTSZ engedely,és még rengeteg minden!Ha jelenleg üzemel a kocsma és csak tulajváltás lenne akkor úgy sokkal egyszerübb,mert sok engedélyt nem kell újra kérned,amúgy meg nagy szívás az egész!A felsoroltakon kivül még kb 4-5 dokumentum szükséges,ami olyan hülyeség hogy eszembe sem jut most,pedig én is kocsmáztam,de sok-sok pénzt kérnek érte!
2010. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
légyszi írjál róla részletesebben, mindenre kíváncsi vagyok! miért szívás? hogy megy az egész? mire készüljek? mennyi az a nagyon sok pénz?milyen dokumentumok konkrétan? stb
2010. jún. 24. 11:55
 9/10 anonim válasza:
Még ami biztos kell az villamosenergia engedély,tehát hogy nem veszélyes a bent lévő áram használata,villámhárító is kell,csótányírtásról papír,kell az üzletvezetői is mert anélkül nem kapsz vállalkozóit!Vállalkozói bankszámla nyitása(5000 ft)!Ha nyerőautomatákat is akarsz tartani,akkor arra külön engedély,ha nem bevállalós a nyerőautomata cég akkor arra az engedélyre 90 napot kell várni,azt viszont nagyon megéri!erre tudok egy két kiskapus dolgot!Hol szeretnél kocsmár nyitni?Remélem segítettem,ja és a papirok olyan 15-20000 ft darabja,+hetek mire megkapod!Sok minden függ attól hogy bérelt helyiség lesz vagy saját!Először megkell hogy legyen a mük.engedély és csak utána tudsz beszerezni sok-sok papirt+az áruk beszerzéséhez csak úgy kapcs nagyker áron,ha van mük.eng-d!
2010. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
egyet békéscsabán és talán egyet pesten
2010. jún. 28. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!