Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi egy kocsma napi bevétele?

Mennyi egy kocsma napi bevétele?

Figyelt kérdés
Én egy 25 ezer fős kisvárosban nyitnám az első kocsmám, elsősorban hasonló adottságú városok kocsmáira lennék kíváncsi. Tippre én napi 15-20e Ft-ot azért elég jónak tartanék...Túl sok? Vagy kevés?
2011. máj. 30. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy 100 ezres lakosú városban lévő kocsmának a bevételéről tudok,ami elég közel van a központhoz,de az alapterülete olyan kicsi,hogy szinte csak bemegy az ember,és kijön(10-15 nm).A havi bevétele kb 1 milló Ft.A tipped szerintem reális,és egyáltalán nem túlzó,de szerintem ennél nagyobb forgalmat kellene elérni.
2011. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajna nem tudom mennyi most a bevétel ott, de mindig van bent pár törzsvendég, este felé még többen is.
2011. máj. 30. 13:33
 3/4 StephanieXx ***** válasza:

750 lakosú kis faluban, egy kocsma bevétele : átlag : 15 e Ft, max 49 e FT ( ünnepség )

Konkurencia nincs :)

2011. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyem városközpontban volt, (20e fő kb), a legjobb 32e ft volt, a regrosszabb 270ft. napközben egy lelek nem volt az után. A saját költseget nem termelte ki, a saját fizetesmről nem is mertem álmodni. nem volt drága, ne'mi játekosságot is belevittem, lehetőseg volt teljesen ingyenes fogyasztásra is. Igy sem jöttek a vevők. Csőd, bezárás, stb...

Aki erre adja a feje't, annak sokkal több szerencse't kivánok hozzá, mint ami nekem volt! :)

2012. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!