Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy szerezzek 120 milliót,...

Hogy szerezzek 120 milliót, hogy megvalósítsam az ötletem?

Figyelt kérdés

Van egy ötletem, ami simán százmilliókat fog hozni pár éven belül és tőkére van szükségem. A feltételeim a következőek:


1. nem fedhetem fel teljesen az ötletem, csak ha a másik fél aláír egy titoktartásit


2. tulajdonrészt a leendő vállalkozásomból nem szívesen adok, legfeljebb 10-20%-ot visszavásárlási joggal. Inkább kölcsön érdekelne


3. bankokat szeretném elkerülni


4. jó lenne, ha a társ egyfajta üzleti angyal lenne, aki tud segíteni az ügyvéddel, könyveléssel, ezekkel nem szeretnék foglalkozni


5. vezetők és igazgatók kinevezése egyedül az én hatásköröm



2018. jún. 12. 20:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

120 millióért neked kell aláírni, te max 10-15%-t kaphatsz belőle, 5-10 után vásárolhatod ki, de a 15%-ból nem fog menni.

Nincs beleszólásod semmibe.

Javaslom a Szilicium-völgy sorozatot abból látod, hogy egy fantasztikus ötlet mennyire sok fázison megy keresztül, mire tényleg jó lesz.

2018. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%

Ötlet a levegőben levő CO2-t kivonni, majd nyomásálló palackokban tárolni, ezzel egy szélgenerátort meghajtani és áramot termelni.


Szerinte hülye vagyok és nem értek hozzá, mikor írtam neki, hogy a befektetett energia (áram) töredékét tudná csak a rendszer visszatermelni.

Szerinte 15-20X-or több energiát termelne, mint amennyi belemenne!


javasoltam neki, hogy ne pazaroljon energiát a CO2 kinyerésére, hanem a levegőt nyomassa csak össze és úgy termeljen áramot, bár ez is veszteséges lenne, de kisebbek lennének a járulékos veszteségei.

Szerinte a CO2-nek magasabb az energiatartalma, mert szén van benne :)

2018. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Uhhh, akkor vannak itt erősen bajok szegény csávó fejében :D
2018. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

12-es

Ez lenne az a hatalmas biznisz, amit titokban kellett volna tartani?:o

2018. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
12-es, küldd már át légyszi ezt a beszélgetést privátban, had röhögjek :D
2018. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem is nekem is!! :D
2018. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
A műszaki megalapozottság pontosan egybeesik a pénzügyivel! :)
2018. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szemetek vagytok! Inkabb segitsunk neki. Ha a bortonokben babot zabaltatnak a rabokkal es kotelezo egy gyujto palackba finganiuk, akkor olcson megvan a hajto anyag. Igaz kicsi a nyomas, de ingyen van. :D
2018. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez a palackos elgondolás nem kivitelezhető, elszívnák a rabok előled az összes naftát!

jelenleg hasonlóval a hollandok és angolok kísérleteznek, a gyomorba vezetett csőn keresztül gyűjtik a bélgázokat, bár csak tehenektől.

Viszont a te elképzelésed forradalmi újítás lenne, közel 150 000rab elég sok bélgázt produkálhat, egy kisebb várost fényárba borítana a végtermék!


Javaslom védessed le az ötletet mielőtt más lecsap rá :)

2018. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A tehenektol a biogaz miatt gyujtik, amit elegetve termelik az energiat. Mi meg a nyomasra megyunk ra. :) holnap levedetem.
2018. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!