Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol vásárolnak az emberek?

Hol vásárolnak az emberek?

Figyelt kérdés

Neten Nem,


Hirdetési oldalakon, aukciós oldalakon, webshopban Nem,


Forgalmas út melletti boltban Nem,


A Plázákban meg csak lézengenek mert van légkondi..



El lehet még valamit is adni ebben az országban ami nem Élelmiszer, Vagy dohányáru, vagy ifjúsági műszaki cucc??


2010. jún. 10. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
én turkálóban és online aukciós oldalon vásárolok, ha ez segít...a lakásfelújítási cuccoktól kezdve a ruhákig mindent
2010. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A teszkóban, lidiben és hasonló helyeken. Ott mindent el tudnak adni, a legsilányabb termékeket is, ha ki van rakva hogy AKCIÓ. Rengeted mindent próbáltam már forgalmazni itthon ami nem kaja, nem cigi, nem műszaki cikk, de mindent nehéz volt eladni, mert vagy nehéz elterjeszteni, vagy mert nem veszi meg ha egy kisboltban (pl. papírírószer) látja.
2010. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki itt, ki ott, de a tendencia az, hogy szép fokozatosan növekszik az internetes vásárlások aránya.
2010. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem azt akarom hallani amit a Tv be szajkóznak hanem a valóságot..


Az internetes vásárlás gyerekcipőben jár itthon..


Még mindig!!!

2010. jún. 11. 20:01
 5/8 A kérdező kommentje:

A második igen jól megvílágítja a dolgot szerintem..


Eszerint kihalóban lenne az egyéni kereskedelem fogalma?!?

2010. jún. 11. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:

"Hol vásárolnak az emberek?"

ott, ahol te is vásárolsz.

2010. jún. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdezaő kommentjeire (harmadik válaszoló vagyok):

Nekem fogalmam sincs, mit szajkóznak a TV-ben, nem szoktam nézni. Ha te nem azt akarod hallani, te se nézzed!


Az internetes vásárlás valóban gyerekcipőben jár itthon, de

- az a gyerekcipő már nem kisbabacipő, inkább olyan, amit serdülőkorban hordanak;

- a gyerekek egyszercsak felnőnek.

Az internetes vásárlást tekintve gyereknek láthatjuk, milyen az, amikor felnőnek. Egyesült Államokban vagy Nyugat-Európában, már egészen érett korban van, és köszöni szépen jól érzi magát. Sosem fogja a hipermarketeket, a plázákat, a piacot vagy a kisboltokat teljesen kiszorítani, de egyre nagyobb szeletet kér a tortából, és bizonyjóval 50% fölött lesz a részesedése, maikor már lényegében megáll a növekedés, és szép lassan elkezdi kiszorítani valami újabb találmány, amit ma még el sem tudunk képzelni.

Arra a kérdésre, hogy hol vásárolnak, nem adható egzakt válasz, mert az emberek különbözőek Az sem mindegy, milyen termékkörről beszélünk, hiszen autót nem szokás a Lehel piacon venni, de szárazkolbászt vagy paradicsomot annál inkább.

Arra a kérdésedre, hogy kihalóban lenne az egyéni kereskedelem, határozott NEM a válasz. Az egyéni kereskedelemnek ugyanis van egy olyan tulajdonsága, amit sem a pláza, sem a kisbolt, sem a webshop, sem a városszéli zarándokhely nem tud lemásolni: nem lehet benne sikeres, aki nem becsületes. Ha a Tescóban szart veszel, jövő héten is becsalogatnak a reklámmal. Nagy Béla viszont nem tud reklámmal becsalogatni. A direkt marketing meg nem túl könnyű meló. Ezért aki hosszú távra szeretne ügyfelet, nem csaphatja őt be. Ezt a tulajdonságot a potenciális vásárlók is észreveszik, ezért a közvetlen (egyéni) kereskedelemnek mindig is lesz részesedése.

2010. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én meg az első vagyok..nem tudom, mit szajkóznak a tévében, mert tévém az nincs...viszont a vásárlásaink jó része interneten megy, az élelmiszereket kivéve, meg talán a fűrészárut sem ott vettük...egyébként a lakásfelújítás gyakorlatilag minden kellékét ott szerezzük be....használtat és újat is..


és most fizettem internetes felületen internetszámlát ill. folyamatosan aukciós oldalakon vásárolok


a párom majd minden számítógép alkatrészt v műszaki cikket webáruházban vásárol


az 54 éves anyukám a varrógépét az e-digitaltól vette, a 62 éves apám dvd-ket szokott rendelni online....


sógorom a vaterán vett kerti szerszámtároló házikót 3*4 m ...



nincs az az internetes kereskedelem és online aukció olyan gyerekcipőben nálunk

2010. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!