Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Legkorábban milyen fiatalon...

Legkorábban milyen fiatalon lehet saját vállalkozást indítani? 18 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Természetesen nem most azonnal szeretnék, hanem előtte alaposan tanulmányoznám a dolgot, de az ötlet már megvan. Az elején még egyedül szeretnék dolgozni. És hányan bíznátok meg egyáltalán egy 18-20 éves lányt?
2010. máj. 12. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"És ő ráadásul úgy kezdte el 19-20 évesen hogy akkor már megvoltam én, majd nemsokára a húgom."


Az akkor volt. Ma egyrészt az emberek jórészének kajára sincs pénze, nemhogy rendezvényeket szerveztessenek, a nagyvállalatok meg a haverjaikkal, ezer éves üzletfeleikkel csináltatják. Vagy olyan cégekkel, amiknek már neve van a piacon. Ezek kapnak milliárdos megrendeléseket.

De hát, te tudod.

2010. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Azért nem az egész ország szegény, mi sem tartozunk éppen közéjük és az ismerősi körünk sem. Még az is lehet hogy ők bíznának meg legalább kisebb rendezvényekkel, aztán ha jól csinálom onnantól bármi lehet. De ez persze nem biztos.

Én tudom hogy az elején nem nagyon kapok majd munkákat, de a dolognak ez a része nem bátortalanít el, körül vagyok véve olyan emberekkel akik ilyen helyzetben esetleg segíthetnek.

Köszönöm szépen a(z eddigi) válaszokat, kíváncsi voltam a véleményekre, de nem azért tettem fel a kérdést hogy belevágjak-e vagy sem mert azt már eldöntöttem(: Aztán vagy sikerül vagy nem.

2010. máj. 12. 22:04
 13/15 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok, egyéni vállalkozó, néha érzem hogy nem úgy kezelnek a fiatalságom miatt, de néha pont hogy még jobban állnak hozzám. Tehát ez változó. Viszont érdemes lenne beiratkoznod vmilyen nappali tagozatos suliba, ezzel mentesülnél a járulékfizetés alól. Vagy ha anyukád úgyis egyéni vállalkozó már, akkor ő kibővíthetné a vállalkozását ezzel, tehát az ő neve alatt csinálhatnád, mint segítő családtag. Sztem jobban megérné így.

Sok sikert!

2010. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 éves vagyok, én is most gondolkoztam egy KFT indításán, ha gondolod elindíthatnánk közösen is akár, én marketing és médiaügynökséget csinálnék szívesen, de ahhoz kapcsolódhat valamilyen szinten a rendezvényszervezés is.

2010. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Küldenél egy e-mailt hogy hogy gondoltad?:) Én még nem gondolkodtam ilyesmin, de ki tudja.
2010. máj. 13. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!