Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Te hogy indítottad be a...

Te hogy indítottad be a vállalkozásod?

Figyelt kérdés
Gazdag szülőkkel? Politikus ismerőssel? Lottónyereménnyel? Fekete pénzzel? Kizsákmányolt dolgozókkal?

2017. febr. 18. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Egy újabb életképtelen hülye kérdező.
2017. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Elmondom a "nagy titkot". Keményen dolgoztam, megtakarìtàsom keletkezett. Abból kezdtem vàllalkozni. Könnyű volt? Egyàltalàn nem. De volt előttem egy cèl, azèrt beàldoztam minden màst.
2017. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kizsákmányolt dolgozókkal.
2017. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Viktor mellett ültem általánosban.Üdv Lőrinc.
2017. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 műszak, nettó 140e-ért 3 évig, úgy hogy mellette busszal jártam melózni, nem vettem magamnak a legszükségesebb dolgokon kívül semmit, és a szüleimnél laktam rezsi egy részéért cserébe.


Szórakozás, mozi, kajarendelés, bnő.. felejtsd el, egyikre sem volt pénzem... vagyis volt, de ha elb**om rájuk akkor most is 3 műszakos tróger lennék

2017. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el a kérdezőt a felvetései miatt mert amiket leírt azok a legkönnyebb és a legnépszerűbb módjai a mai Magyarországon egy vállalkozás elindításának (kiegészíteném még olyan lehetőséggel hogy valamelyik multinál csókos ismerős vagy rokon lévén vágódik be a pici cége mert ilyen is sok van). Mert az elején még a vállalkozás viszi a sok pénzt (Kellene kapniuk az induló vállalkozásoknak kedvezményes 1 évet mert sokaknak még a KATA-val is nehéz elindulniuk).

Nekem mondhatnám hogy egyik eset sem volt. A rendes munkahelyem mellett dolgoztam maszekban is azoknak az ügyfeleknek akik soknak tartották azt a pénzt amit a cég felszámol. Ezért kijártam hozzájuk délutánonként és az ebből származó bevételekből már félre tudtam tenni annyit amennyivel el mertem indulni a vállalkozás útján. Ezek a cégek úgyis elmentek volna a konkurenciához.

A legnehezebb még most is az hogy rossz a magyar vállalkozások fizetési morálja ami azt jelenti hogy sokan mindenáron el akarják kerülni azt hogy a munkáért fizetniük is kelljen. Ilyenkor hazudoznak vagy tagadnak vagy már még ők fenyegetőznek és amikor azt érzik hogy nyeregben vannak akkor megengedik maguknak a cinikus gúnyt is. Folyamatosan vannak pénzek amiket nem tudok behajtani. Az erősödő konkurencia is egyre nagyobb problémát jelent. Az erősödést nem főleg minőségben hanem inkább mennyiségben értem hogy már egyre telítettebb az iparág (informatikai jellegű). Ezektől eltekintve még megy a szekér de már most több lábon próbálok megállni.

2017. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hipermarketben kasszaskent egy palyazatra beadott uzleti tervvel, majd egy 250.000 ft-os hitelkártyával . Utána pedig a külföldi munkám megtakarításaival.
2017. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5: Respect. Ritkán mondok ilyet.
2017. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!