Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mivel vállalkozásod ment csődbe?

Mivel vállalkozásod ment csődbe?

Figyelt kérdés
Itt most fordítva, a sikertelen vállalkozásokra vagyok kíváncsi, legyen az saját vagy ismerősé. Nekem a szomszédom nyitott egy kutyakozmetikát a szülei pénzéből, majd fél év múlva bezárt.
2014. jún. 25. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

"Nekem a szomszédom nyitott egy kutyakozmetikát a szülei pénzéből, majd fél év múlva bezárt."


Fél év? Jó hamar feladta! A legtöbb vállalkozásnak idő kell, aki az első akadálynál feladja, az nem való vállalkozónak.

2014. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöméknek volt építési vállalkozásuk. Olyan jól ment a szekér, hogy csak úgy szórakozásnak építettek egy 4 csillagos szállodát. Aztán az építési vállalkozás tönkre ment, és ma már csak a szálloda bevételéből élnek. Az étterem már évek óta deficites, a hotel rész is úgy ahogy el fut.
2014. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem az én vállalkozásaim, de sajnos a környezetemben látom, hogy a kis élelmiszerbolt, a különböző kozmetikai-wellness jellegű kisvállalkozók (pl. kozmetikus, műkörmös, pedikűrös stb.) és a biztosítási ügynökök mentek tönkre az utóbbi időben.
2014. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"aki az első akadálynál feladja, az nem való vállalkozónak"


Akit anyuciék pénzelnek és az ő pénzükből vészeli át a nehéz időszakot, az SE való vállalkozónak!


Gondolom te ebbe a csoportba tartozol.



kérdező:


Szépségszalon, fél évet volt nyitva, 450e Ft-ja ment el a tulajnak hirdetésre/marketingre és 0 vendég jött!


Szerencsére csak alkalmazott voltam ott, de így se fizettek ki.

2014. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyám egyszer vett egy kocsmát, na az ment csődbe. Mondjuk mentségére legyen mondva úgy vette, hogy egy 3000fős település, aztán kiderült h 900. De amíg a játékgépeket ki nem vonták a forgalomból addig eléldegélt, csak utána zuhant meg. Ugyanúgy kocsma másik ismerősnél, ruhabolt (mondjuk az még "nem csődölt be", csak a tulaj még reménykedik). Műkörmöst még nem láttam becsődölni...mondjuk amennyit én láttam:D Lássuk csak, kisbolt a sarkon, vendéglő ilyesmik.
2014. jún. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!