Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van 6 millió forintom, milyen...

Van 6 millió forintom, milyen vállalkozásba fogjak?

Figyelt kérdés

Lenne 6 millió forint, amire most nincs szükségem, de hogy ne csak a számokat nézegessem a bankszámla kivonatomon, jó lenne valamibe befektetni, vállalkozást indítani. A szikra hiányzik. Mégis mibe érdemes most 2010-ben fogni Magyarországon? Tőzsde nem érdekel, de az most amúgy is ramaty. Ingatlanból már van elég, meg az úgyis csak sültgalamb, vagy felmegy az ára, vagy nem. Valamit tenni szeretnék, dolgozni egy saját vállalkozáson belül, valami sikeres dolgot felépíteni.


Valakinek lenne-e valami tutti ötlete, de egy ilyen nagyságrentű tőke hiányzik hozzá? Ne tartsa magában, ha életképes az ötlet, és meggyőz, társulhatunk is!


Köszöntem!


2010. máj. 5. 22:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Én nagyon várok egy reális árú és magyar ékezeteket is tudó e-book reader-re, és nem értem, hogy miért nem kezd el gyártani valami hazai vállalkozó, vagy miért nem fog össze a kínaiakkal és gyártatja le velük. Jó ez bonyolult dolog, de lenne rá óriási kereslet. Most ami van, 70000-ért árulják, de nem tud magyarul. Én gondolkodás nélkül kiadnék érte 30-40 ezret, ha jó és szerintem más is. Amúgy most felkapott lett a bio barnító gép, ami nem szolárium, a fogyasztó szerekkel való bűvészkedés még.
2010. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nyissál sport presszót. Sportfogadás, ajándékértékesítés, sportruházat, és étel, ital.
2010. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
szerintem is valami presszófélét nyiss alkoholista meg szerencsejátékos mindig lesz.vagy temetkezési vállalkozást az emberek úgy is éhen halnak nemsokára.sajnos.merre laksz?
2010. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha még aktuális, írj rám. Szeretném megbeszélni.
2010. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

Zéró kockázattal (ha dolgozol keresel is), valódi munkával reklámot és vezetőképzést javasolnék egy mlm-nél. Mondjuk a miénknél. Ezen felül van még ezer ötletem, melyiket írjam meg privátban? Van esetleg olyan terület, ami iránt érdeklődnél?

Vagy befektető lennél, amolyan csendestárs? Vagy aktív munkát is végeznél?

2010. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Megjelentek az mlm-esek, meg a "brókerek". Miért nem játszotok inkább a p@csötökkel más pénze helyett?

Egy rész kereskedelem, nagyobb rész szolgáltatás és főként termék gyártás, ebből áll ma egy vállalkozás. Naponta jönnek be a cégemhez mindenféle házaló ügynök a jobbnál jobb ötleteikkel és már k@rvára unom őket, hogy abból akarnak jól járni, hogy a másik terméket állít elő.

2010. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Előző előtti (21:59)-as vagyok. Mindenki ír mindent, hogy van ötlete, de írtad a kérdésed kiegészítésénél(jogosan), hogy győzzenek meg. Nyilvánosan nem mertem írni példákat, de összegeztem egy gondolatmenetet, melyet megírnék(Te pedig eldöntöd, hogy a gondolatmenetem alapján meggyőztelek-e az alkalmasságomról) -> (folyt.köv.)
2010. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzzel nem ajánlom a tőzsdét, mivel Te a rövidebb távú befektetéseket szeretnéd, ebben biztos vagyok. Tőzsde (nem bennfenteseknek) jelenleg a hosszabb befektetést "akaróknak" jó, mivel hosszú távon a nyersanyagok ára növekszik...globális szinten azért, mert fogy az ásványkincs, ráadásul piaci visszaesés van, ezért az árutőzsde folyamatos emelkedése várható az értéktőzsdével szemben. (folyt.köv.)

Cég (termék és szolgáltatás) tekintetében pedig mindig a piaci igényeket kell felmérni. Vagyis: mi kell az embereknek? Nem is olyan nehéz a kérdés, én már most tudok (nem drága) eljárást az árvíz és hurrikánvédelemre (bár utóbbi nem a magyar honban gond). Az előbbieken kívül épp most informálódom a megújuló energiával kapcsolatban, mivel kidolgoztam egy megfizethető eljárást ezzel kapcsolatban. Jelenleg a jövőbeni energia-tárolás megoldása köt le. Mert hiába veszi át az elektromos művek a többletenergiát nyáron, melyet télen ad, hosszú távon ez nem folytaható (a szélerőművek esetében a magyar állam már kvótát állított fel az energia felvásárlására, ezért gondolkozom egyéni rendszerekben). (folyt.köv.)

2010. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Befektetés tekintetében pedig két dolgot kell nézned...a múltbéli és jelenbéli pénzügyét a cégnek (azaz a tendenciát), illetve a jövőbeni piac kielégítésének szerepét. Ez informálósásban hasonlít az előzőben leírthoz, annyi különbséggel, hogy nem Te dolgozol/irányítasz a cégben, hanem más, Te "csak" a tőkét adod. (folyt.köv.)


Remélem meggyőztelek, hogy legalább a kapcsolatot érdemes velem felvenned.

Sokan lehet beleköznek a leírtakba, aki igen, attól kérdezd meg: "Mert hiába veszi át az elektromos művek a többletenergiát (a megújuló energiforrásoktól) nyáron, melyet télen ad, hosszú távon ez nem folytaható" <-ezt a mondatom vajon ezt mire alapozhatom? Én tudom az alapját :) Aztán eldöntheted, hogy annak hiszel, aki nem tudja, vagy nekem, aki tudja :) (VÉGE)

2010. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Jah, és aki belekötne, hogy nem ilyen egyszerű a dolog, meg bonyolult képleteket hoznak...annak üzenem, hogy a szöveget nem szakembernek írtam, hanem kérdezőnek...kérdésnél nem a tudás lobogtatása, hanem a lényeg megértetése a fő cél.
2010. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!