Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van 6 millió forintom, milyen...

Van 6 millió forintom, milyen vállalkozásba fogjak?

Figyelt kérdés

Lenne 6 millió forint, amire most nincs szükségem, de hogy ne csak a számokat nézegessem a bankszámla kivonatomon, jó lenne valamibe befektetni, vállalkozást indítani. A szikra hiányzik. Mégis mibe érdemes most 2010-ben fogni Magyarországon? Tőzsde nem érdekel, de az most amúgy is ramaty. Ingatlanból már van elég, meg az úgyis csak sültgalamb, vagy felmegy az ára, vagy nem. Valamit tenni szeretnék, dolgozni egy saját vállalkozáson belül, valami sikeres dolgot felépíteni.


Valakinek lenne-e valami tutti ötlete, de egy ilyen nagyságrentű tőke hiányzik hozzá? Ne tartsa magában, ha életképes az ötlet, és meggyőz, társulhatunk is!


Köszöntem!


2010. máj. 5. 22:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
csinálj egy kisgép szerelő műhelyt, kerti gépek, mint fűnyíró, meg ilyenek. Valami Kft-ben, nemtom
2010. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
vegyél egy CNC maró gépet, és plexibe gravírozz
2010. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Nekem is van felesleges 6 misim, a problémám, vagyis az elképzelésem nekem is hasonló! Van esetleg még valaki? Fogjunk össze és csináljuk meg az évszázad befektetését...
2010. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenképpen legyen valami szolgáltatás a vállalkozásodba. A kereskedelem manapság kevés. Pl., ha papírboltot nyitnál, akkor mellette nyomdai munka, fénymásolás, feliratozás, tervezés.

Nekem más profilú vállalkozásom van, de a válság idején a kereskedelmi eladások kicsit visszaestek, de a szolgáltatás, az maradt.

2010. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Adj magánhitelt ennek a kérdezőnek http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye.. talán elég neki a 6 millió. (Ha nem, akkor is könnyebb neki majd a kevesebbet felvennie valamelyik banktól.) Kamatnak belövöd egy tetszés szerinti bank hitelkamatát, vagy azt mondod, hogy BUBOR+valahány %, és mondjuk 3 havi kamatperiódus. Ha mondjuk 10 évre adod a hitelt, a tőkerész 50eFt/hó lesz, a kamat mondjuk 11%-os éves kamat mellett az első három hónapban 55eFt/hó, tehát 105eFt/hó összesen. Ha lényegesen nem változnak a feltételek, és marad ez a ~100eFt-os havi törlesztő, 60 hónap alatt viszontlátod a pénzed, azaz a megtérülésed 5 év, utána neked dolgozik a hitel (majdnem ugyanennyit még). A jótanács üzlet neked is, nekem is, úgyhogy nekem meg adsz évi 3%-ot a hitelszerződés fennállása alatt mondjuk a hitel fordulónapjától számított 30. napon egyösszegben. Az egészet közjegyző előtt lepapírozzuk (ti is, meg veled mi is), és hadd szóljon.
2010. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én anno 9 millióból használtruha kis és nagy kereskedést nyitottam,megéri! Sok meló még több pénz.
2010. máj. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
A pénzügyi terület nem érdekel, valami kézzelfogható, kézzel és ésszel építhető vállalkozást szeretnék. Pl. ha veszek egy részvényt, az tőlem független, hogy hogy alakul az ára. Ha kölcsönadom a pénzem, az tőlem független, hogy visszakapom-e valaha. Bíróságra meg járni érte nincs kedvem. Ha egy vállalkozás nem megy, az jó eséllyel az én hibám, és tudok tenni valamit érdemben, hogy változzon a helyzet.
2010. máj. 6. 00:00
 8/29 anonim ***** válasza:
53%
add nekem kölcsön!vennék egy házat és részletbe vissza fizetném neked(NEKEM 1MILLÓ ADÓSSÁGOM VAN KELL VALAKINEK?)
2010. máj. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Valami igenyes presszo, vagy kavehaz nem jutott eszedbe ? Ott akar dolgozhatnal Te is, az meg szorakoztato is...
2010. máj. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
Vedd meg a boltocskámat két középiskola van a közvetlen közelében és egy csomó ember jár el arra .Csinálj benne gyorsfénymásolót és parír irószer művészellátót ,ha munkanélküli vagy akkor meg pályázz mert most kedvező feltételekkel új vállalkozást nyitó munkanélkülieket vissza nem térítendő támogatással segíti az állam .Úgy tudom..
2010. máj. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!