Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen üzletet nyissunk?

Milyen üzletet nyissunk?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy van pénz,csak ötlet kell.Ti milyen üzletet nyitnátok?(Dorog,Esztergom környéke)Persze olyanra gondoltam ami menne is.
2010. ápr. 19. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlót kérdeztem,de nem segített senki.Akinek lenne is ötlete nem fogja megosztani. :)
2010. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Hát igen sajnos az emberek még az ötletet is sajnálják a másiktól.....

Én pl ha lesz pénzem akkor veszek garázst(2-3db-ot) valamelyik lakótelep aljában és kiadom őket nem sok pénz de havi fix bevétel munka nélkül.

jobb mintha állna pénzem a bankba évi 5%-ért.

szerintem.

2010. ápr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Barkács, elektronikai cikkek és lakásfelszerelések kisboltja. Persze ezt olyan helyen jó nyitni, ahol nincs a közelben nagyáruház. Pl. nálunk úgy van, hogy egy kisvárosban lakunk, ott van üzletünk, legközelebbi tesco, obi, praktiker, stb. 20km-re van. És nem mindenki akar beautózni, buszozni. Úgyhogy szerencsére megélünk ebből. A január-február az elég nagy pangás volt, viszont már most elég nagy a forgalmunk, mindenféléért jönnek. :) Ami ehhez szükséges, az tényleg a tőke, meg egy jó üzlethelyiség jó helyen. Még annyit mondanék, hogy ne egyéni vállalkozás legyen, hanem kft. Ja, és kell egy nagyon jó könyvelő.
2010. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!