Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha elvégzek egy kereskedő-bolt...

Ha elvégzek egy kereskedő-boltvezetői tanfolyamot, nyithatok egy ruhaboltot? Kb. mennyi tőke kellene hozzá?

Figyelt kérdés
Vidéken lenne, egy pici boltra gondoltam.
2008. szept. 29. 10:34
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia.Nekem van ilyen tanfolyamom és én piacon dolgoztam vele,saját vállalkozásban.Elvileg semmi akadálya nincsen hogy üzletet nyiss csak ki kell válltani a vállalkozóit hozzá.Ha bemész a helyi vállalkozóiba ott megmondják,hogy milyen engedélyek kellenek az üzlethez,vállalkozáshoz.A vállalkozáshoz pontosan nem tudom mennyi tőke kell(mennyi kell az alapításhoz,a bejegyzéshez ...)de ezt is megmondják ott.Az üzlethez meg jobb ha minél több van,nagyon sok mindentől függ.Pl:bérlemény vagy saját,havi rezsi,víz-villany,üzletberendezés ,alkalmazott...stb.Sok sikert.
2008. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2008. okt. 1. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!