Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt olyan aki tényleg ért...

Van itt olyan aki tényleg ért az alapitványokhoz? Neten irnak összevissza mindent. Ha nincs nevemen ingatlan pl akkor ugy is lehet?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, tulajdonképpen mi a kérdés?
2016. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mennyi idő amig bejegyzik?

legkisebb összeg amivel elkezdhető??

az adományokkal amik pl készpénz hogyan kell elszámolni??

2016. jún. 20. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézegesd meg a 2011. évi CLXXV. törvényt az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról, abban illetve a 2003. évi XCII. törvényt az adózás rendjéről, abban a kettőben majdnem mindent megtalálsz.
2016. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na ezaz én ezeket igy leirva nem értem meg.átlag állampolgár vagyok:))
2016. jún. 20. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Azért próbáld meg, még ha átlag állampolgár vagy akkor is, olvasni gondolom tudsz.

Ha ezek után maradt kérdésed szívesen válaszolok rá, de ne Ádám és Évánál kezdjük már a dolgokat :)

2016. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csóró vagy könyvelőt fizetni?
2016. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem tudom öreg hogy mennyi közöd van az anyagi helyzetemhez..
2016. jún. 20. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!