Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ingatlanbefektetés megéri...

Ingatlanbefektetés megéri manapság Magyarországon, vidéken?

Figyelt kérdés
Főleg tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2016. ápr. 20. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

a vidék elég tág fogalom, falvakból menekülnek az emberek, kisebb városokban esetleg, de én olyan lakásokról is tudok, amik nyugati határszéli városkában kiadhatatlanok, pedig onnan ki lehet menni Ausztriába melózni.


szóval inkább spórolj még hozzá és Pesten vagy megyeszékhelyen vegyél, a többi szerintem nem jó ötlet.

2016. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pécsen gondoltam.
2016. ápr. 20. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Fektess az ötletembe :) ha érdekel, írj privátot
2016. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pécs egyetemváros, és mint ilyenben, rengeteg albérlő keres lakást. Ugyanakkor azt is látni kell, hogy mostanában már indokolatlanul drágák a lakások. Autópályája nincs, ipara nincs, jóformán csak a régi nagy híréből él meg. Vedd még hozzá, hogy a fidesznek sem szíve csücske, és ha még egy választást megnyernek, végleg lezüllesztik a várost.
2016. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!