Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan csinálhatok pankráció...

Hogyan csinálhatok pankráció promocios szervezetet?

Figyelt kérdés

Azt már tudom hogyan és hol lehet bajnoki öveket csináltatni,ringet építeni,helyszínt bérelni meg plakátokat csinálni de azt már nem tudom hogy hol lehet és hogyan lehet pankrátorokat felvenni vagy is ismerek egy olyan oldalt [link]

de itt csak olyan pankrátorok vannak akik sztárvendégeknek lenne jó és én elöbb a nagyon kicsi nevűeket szeretnék elhívni mert egy nagy sztárt mint pl.:AJ Styles és Jushin Liger-t elhívni annyiba kerül mint egy családi házat megvásárolni szóval a nagyobb neveket később akarom leszerződtetni/elhívni egy gálára.



2015. dec. 31. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok sikert... Ehhez elsősorban pénz kell, sok. Próbálkozhatsz magyar pankrátorokkal pl. HCW-ből, de kár a gőzért. A WWE áll mindenek felett, és sose lesz akkora hírneve és nézettsége egyik cégnek sem.
2015. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem lesz olyan nagy hír neve mint a WWE-nek azt viszont már terveztem hogy visszavonult HCW-s pankrátorokat elhívok.
2015. dec. 31. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!