Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nyithatok-e bordélyt a lakásom...

Nyithatok-e bordélyt a lakásomban? Úgy tudom a saját lakásomban azt csinálok, amit akarok. Vagy megbüntethetnek, ha hirdetem is magam?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem nyithatsz,és meg is büntethetnek.
2010. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Hol van a te lakásod, hogy nem érvényesek rá a Magyar köztársaság törvényei?
2010. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hűűűűűha, ollózd már ki ezt a törvénycikkelyt!!Hol olvastad.
2010. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

BTK 205. §

(1) Aki épületet vagy egyéb helyet üzletszerű kéjelgés céljára másnak a rendelkezésére bocsát, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Aki bordélyházat tart fenn, vezet, vagy annak működéséhez anyagi eszközöket szolgáltat, öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

...

2010. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tehát magamnak dolgozhatok, arról nem szól, a fáma. Csak nem futtathatok senkit. Akkor jól tudtam:)
2010. márc. 23. 23:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

helo, helo.

A 2ik § olvasod?

Nem lehet!!

2010. márc. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül marha sokan csinálják, és nem hiszem hogy a rendőrség pont utánuk rohangálna, kisebb dolguk is nagyobb.

Gusztus dolga, én tuti hánynék...

2010. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet bordélyt nyitni sehogyan sem! Sem úgy, hogy többen vannak ott, sem úgy, hogy csak 1 ember vagy csak Te magad. Tavaly kiadtam a házam egy hölgynek később kiderült, hogy tulajdonképpen bordélyház volt, majdnem nekem is problélmám lett belőle de szerencsére volt annyi becsület a bérlő hölgyben, hogy megmondta a bíróságon (mert lecsukták), hogy én semmiről sem tudhattam.
2010. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

de miért csukják le őket? Akkor Amszterdamban mik mennek? Ott konkrétan vannak ilyen épületek...vagy ez csak Magyaroszágra érvényes,hogy tilos?

miket tud meg az ember itt...:D

2010. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amsterdam Hollandiában van, ezért ott a holland törvények érvényesek.
2010. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!