Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 16 eves vagyok es bebiszitterk...

16 eves vagyok es bebiszitterkedni szeretnek, egy kis penz remenyeben. Hol tudnek csaladokat talalni akik bebiszittert keresnek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Facebook vagy gyermekorvosnál + játszótéren + óvodáknál ragasz ki hírdetést.


Jobb,ha nem vagy túl csinos,sok anyuka nem szereti,ha csini tinilány sertepertél apuka körül! Tapasztalat!


21/L

2015. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom milyen család az ahol a gyereküket rábíznák egy GYEREKRE....
2015. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hidd el, van tapasztalatom a gyerekkel, van ket ocsem, es nagyon sokat szoktam vigyazni rajuk, meg mindenki azt mondja hogy nagyon ertek a kicsikhez.
2015. szept. 20. 13:24
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Hidd el, hogy egy felelősségteljes szülő nem bízná rá a gyerekét egy ismeretlen 16 éves lányra.
2015. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Én biztos nem bíznám a gyerekem egy szakképzetlen, fiatalkorú lányra.

Biztos jól bánsz a gyerekekkel, de az nem elég, és nem garancia, hogy a testvéreidre vigyáztál.

Ez lenne az ajánlólevél?


Én szoktam (és tudok) főzni, de ettől nem lettem szakács.

Tudok számítógépezni, de nem leszek ettől programozó. Ez olyan, mint a te gyerekfelügyeleted: HOBBI.


Mi van, ha a gyerek lenyel valamit és fuldoklik? Vagy valamiféle rohama van? Vállalod a felelősséget?


Gyerekre vigyázni nem csak annyi, hogy tologatod vele a kisautót vagy felöltözteted a babáját.

2015. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Angliában napi 5-8 fontért +szállás és kaja felvesznek, ha tudsz angolul.
2015. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Egy 16 évest?

Ne mondj már neki hülyeséget!

2015. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen, valószínű hogy angliába babisitternek egy csitrit vesznek fel, mint diplomás jó referenciákkal rendelkező jelentkezőket.
2015. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, előbb végezz el egy OKJ-s babysitter tanfolyamot.

[link]

Vagy a Vöröskeresztnél:

[link]

2015. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,

még annyit fűznék hozzá, hogy e nélkül én biztosan nem bíznám sem rád, sem másra a gyermekem.

2015. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!