Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Indíthatok saját vállalkozást?

Indíthatok saját vállalkozást?

Figyelt kérdés

Minek kell megfelelnie ahhoz,hogy én saját vállalkozást indítsak el? Nem szakirány meg hasonló,csupán szolgáltatok,olyasmi mintha mondjuk kocsit mosok valakinek de pénzt kérek érte.Milyen vállalkozást kell ilyen esetben indítani?

Még olyan kérdésem volna,hogy ha valaki pl nem fodrász vagy szerelő vagy akármi,tehát nincs meg a szakmája..lehet fodrászként vagy autószerelőként vállalkozó??


2015. aug. 3. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyéni vállalkozói. asszem olyan 50ezer Ft körül van a havi költsége. A vállalkozói nem jogosít téged fel arra, hogy bármiben kontárkodj amiből nincs végzettséged.
2015. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tehát akkor ha nincs valami szakmám akkor abban nem is dolgozhatok,ha nincs róla papírom,hiába tudom mondjuk megcsinálni?Egyébként ez csupán érdekel.

A fő kérdés inkább tényleg az amihez nem kell szakma,de mégis szolgáltatok,csak sima vállalkozónak kell lennem? példaként ugye mondtam,hogy kocsit mosok,erre ugye nincs szakma,nincs olyan hogy autómosó szakember.De én akkor ezt minden gond nélkül csinálhatom vállalkozóként?

2015. aug. 3. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze csinálhatod. Ha van akkora kuncsaft köröd hogy megérje.
2015. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!