Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megtehetem ezt? (Fényképezés)

Megtehetem ezt? (Fényképezés)

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy jövő héten fog megérkezni a fényképezőgépem (profi gép), amit kaptam. Elég hülyén fog hangzani, de rosszul érzem magam-lelkiismeret furdalásom van amiatt, hogy ilyen drága gépet kapok, és tegnap támadt egy ötletem: ha tudok pénzt keresni a fényképezéssel, felajánlanám a pénzt valami alapítvány(ok)nak. Csak azt nem tudom, reklámozhatom-e így magam, akár csak Facebookon. Nem igazán szeretném, ha rámszállnának, és mindenféle engedélyért kéne rohangásznom emiatt.

Szóval, ha van valakinek valami ötlete, javaslata, szívesen várom. :)



2015. máj. 16. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy profi géptől nem leszel profi fotós. Valamiféle végzettsége és referenciák nélkül senki nem fog komolyan venni. A NAV pedig jó eséllyel rád szállhat ha kereső tevékenységet folytatsz, és a szolgáltatásod után nem adsz számlát. (az már nem érdekli őket hogy te azzal a pénzel mit csinálsz)
2015. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha eladod a képeidet akkor ne te vedd át a pénzt hanem a vevőnek mond, hogy az xy alapítványnak küldje el. Tessékmá gondolkodni kicsit, tudom ebben az okostelefonos világban nehéz dehát na... Így korlátlanul jótékonykodhatsz és nem tudnak fogást találni rajtad.
2015. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De még mindig ott el akad a dolog, hogy senki nem fog tőle vásárolni, mert attól hogy van egy profi gépbe, még nem lesz fotográfus.
2015. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nyomdát stb-t akarok nyitni, és mellesleg rengeteg fotós oldalt tudok, akik nem hivatásból űzik, szimplán csak elmennek, fényképeznek, és kapnak érte egy kis zsebpénzt…
2015. máj. 16. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Hasonló a problémám...

Jövő héten készülök venni egy golyóstoll betétet, van egy csomó félig használt (egyik oldaluk üres!) géppapírom. Nobel díjas irománynak fogok nekiállni. Mennyi adót kell majd fizetnem az irodalmi Nobel díjért?

2015. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm Humor Herold, de még mindig nem vagyok előrébb...

Valaki, aki valami használhatót tud mondani?

2015. máj. 17. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:
A humoros hozzászóló legalább vicceset írt, ebben is túlszárnyalva téged :)
2015. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló voltam elpofáztam hogy miért nem járható út amit tervezel, de látom még mindig nem sikerült felfogni...
2015. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most szörnyen megalázva érzem magam, hogy még itt is sikerült túlszárnyalnia valakinek... Már azt hittem, túlszárnyalhatatlan vagyok. Köszi.
2015. máj. 17. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!