Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bemennétek egy olyan svédaszta...

Bemennétek egy olyan svédasztalos étterembe, ahogy kemencében sütik a kenyeret, s szinte minden finomság található (főként hideg ételekre, szendvicsekre gondolok)?

Figyelt kérdés

Mennyit lennétek hajlandóak fizetni érte? Ha két órát tölthetsz el a helyiségben, akkor fizetnél érte pl.2500Ft? Milyen időközönként járnátok be, inkább reggel vagy délben, esetleg este?

Egy felméréshez kérem a véleményeteket, előre is köszi! :)


2010. febr. 24. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Csak akkor mennék be,ha valahol úton vagyok.A 2.500.- Ft-ot hogyan gondolod? Azért fizettetnél ennyit,hogy ott ücsörögjön a vendég két órahosszát,vagy ebben az összegben benne van az is,amit ezalatt az idő alatt fogyaszt a vendég ? Mert a kettő nem ugyanaz.
2010. febr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti a 2500, hogy azért bent lehetsz két óra hosszát, és azt és annyit eszel, amit, amennyit akarsz? Mert akkor bemennék néha, legalábbis megnézni...bár az is igaz, hogy se én, se a családom tagjai egy ültő helyükben (két óra leforgása alatt) nem eszünk meg 2500 forint értékű kaját, nem tudunk túl sokat enni egyszerre! Tehát valószínűleg nem sűrűn mennénk! Nálunk van olyan étterem, ahol vasárnaponként 1200-ért svédasztalos ebéd van, négyféle nagyon finom kajákkal, három fogással.Oda is ritkán megyünk, hiszen négy-öt embernek az már 4800-6000 forint, amiből már otthon is egész finomat lehet főzni, amiből még marad is...tehát, véleményem szerint nemigen van rá fizetőképes kereslet, mert nincs pénze az embereknek!
2010. febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, a két óra alatt folyamatosan lehet enni és inni (amit akarsz, olyan mennyiségben ahogy akarod), azonban lennének pl. 1 órás "jegyek" és azt választja ki a vendég amelyiket akarja(természetes árában is különböző lenne a két "jegy"). Egyébként a 2500 Ft csak egy fiktív összeg volt, kíváncsi vagyok, hogy ti mennyit adnátok érte (ha pl. 2 óráig azt eszel amit akarsz) Amúgy a fizetőképes kereslet országrészenként változik, de értem mit szerettél volna leírni, nyílván nem egy kis faluban/ kisvárosban jönne létre a vállalkozás.. :)
2010. febr. 24. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!