Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hideg van és hó. Miben menjek...

Hideg van és hó. Miben menjek állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Szállodai recepciósnak jelentkeztem.

Igazából egy vízálló téli cipőm van, egy bakancs...

Szoknyám sincs.

Megteszi egy elegánsabb nadrág egy tavaszi cipővel?

Tudom, be fog ázni és kifagy a lábam, de gondolom, esélytelen az állás, ha beállítok bakancsba akkor is, ha havas minden.


2011. febr. 17. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél útközben téli cipőt és vedd át.
2011. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na igen, ez is egy lehetőség, de

1. mégis hol vegyem át? Forgalmas helyen van a szálloda.

2. fura lenne egy nagy szatyorral beállítani...egy bakancs nem fér bele a kézitáskámba.


De a nadrágos megoldás jó ugye? Csak nem várják el, hogy télen szoknyában mászkáljak.

És felülre ki kell öltözni? Úgy értem kosztümfelső, vagy elég egy elegánsabb ing, pulóver?

2011. febr. 17. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kosztüm felsőt vegyél! A szoknya meg nem követelmény! Majd ha ott dolgozol, lehet, hogy az lesz, de interjúra nem az. Egyetértek, menj bakancsban, zacsiban, amibe utána belefér a bakancs is, vidd a topánkádat. Érkezz 5 perccel előbb, mondd, hogy interjúra jöttél, de átvennéd a cipődet, megkérdezed, merre van a mosdó, és átveszed. Ha jó fejek a recepción, megkérdezed, otthagyhatod-e az interjú idejére a cuccod. Ha nem, akkor annyira idióta nem hiszem, hogy lenne valaki, hogy azért, mert neki kocsi van a s*gge alatt, elvárja, hogy tavaszi cipőben menj télvíz idején! Én is voltam már interjún pakkal, sőt, bakancsban is, pont azért, mert s*ggig érő hó volt. Nem szólt senki semmit. Ha láttam, hogy stíröli a csukám, akkor mondtam, hogy elnézést kérek, hogy a cipőm nem az alkalomhoz illő, de kint bokáig érő hó van, és csúszik. Soha semmi gond nem volt belőle.
2011. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a ruha lesz a lényeg, nyugi, ha amúgy mindenben megfelelsz. Amúgy szerintem is nyugodtan "átöltözhetsz" majd az interjú előtt.

Én egyszer farmerban mentem el, és bakancsban, pont a hó és fagy, és hideg miatt, de nem emiatt nem kaptam meg a munkát, 1000%.

2011. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!