Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ajánlanátok olyan oldalt,...

Ajánlanátok olyan oldalt, vagy személyt, aki segítené megvalósítani egy alkalmazás ötletét?

Figyelt kérdés
Van egy ötletem egy applikációra, és nem tudom hogyan valósítsam meg. Hol-hogyan találok olyat, aki vagy befektetne, vagy részesedésért megalkotná az alkalmazást?

2015. ápr. 11. 09:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

A többi részét sikerült elolvasni? Az hogy neked nincs terved az életeddel, ne késztessen már arra, hogy olyanokat próbálsz bosszantani a hozzá nem értéseddel, akiknek van. Ez valószínűleg abból fakad, hogy a kreativitásod abban merül ki, hogy a cba-ban, vagy spar-ban megmondják,mit-hogy csinálj, nem látsz kiutat a minimálbérből, és a pénz utáni sóvárgásodat az interneten éled ki, masok idegesítésével. A másik lehetőség, hogy még tanulatlan iskolás vagy, apuci nem foglalkozik veled, talán nem is ő nevel. Az internetes rész itt is igaz. Sajnállak komolyan. Épp ezért felajánlok egy álláslehetőséget. Lehetsz a csicskásom. Heti 6 napot kell dolgozni, napi 16 órában, kötelezően munkaruhában( nyakörv) főbb feladatok: Cipő pucolás, hízelgés, kezembe kell adnod a telefont ha csörög, az üdítőmet, és ha nagyon szeretnéd a szart is kikaparhatod a wc-ből.


Ted túl magad az érzéseiden, és próbálj normális lenni.

2015. ápr. 12. 01:33
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Drága barátom, 3 dolog miatt nem vagy sikeres. A tudásod, az élettapasztalatod és az alázatod hiányzik. Az első kettőt megszerezheted, a harmadik miatt aggódhatsz...
2015. ápr. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

12-es ment a zöld :)


A kérdező köznapi nyelven TROLL személyiség, az értelmetlen kérdését szinte 2-3 naponta kiírja, már 4-er írtam neki győzzön meg és befektetek az ötletébe!


Válasza szerint nekem kell őt meggyőzni, hogy érdemes vagyok-e hogy a partnere lehessek, mert nem áll le minden söpredék kis jöttment senkivel.


Kérdésemre mi a garancia, hogy visszakapom a pénzem nagyon frappáns választ adott, miszerint a komolytalan csórók húzzanak a f***szba!

2015. ápr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Akkor sok szerencsét, kedves kérdező.
2015. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
:D nem írtam neked ilyet :D. Kértem referenciát, és kiváncsi vagyok, hogy dolgozol.A fölösleges körök elkerülése érdekében ezeket tudnom kell.Ha nem tudod megcsinálni miért írjam le neked? Egyébként az alázat és tudás kommenthez annyit fűznék, hogy ezek megvannak, de ha velem tiszteletlen vagy, én miért tiszteljelek? És ha nem ismersz, honnan veszed, hogy nincs eszem? Vedd föl a pórázt, megyünk sétálni!
2015. ápr. 12. 11:38
 16/22 anonim ***** válasza:
A Marketingra számoljál még rá annyi pénzt mint a megvalósításra.
2015. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nos, kérdező, áruld el, mennyire frusztrál, hogy mostanra mindenki idiótának tart? Még az is, aki a kezdetben talán nem.


Vagy nem frusztrál? Egyszerűen itt mindenki hülye, sikertelen balfék, ugye?


Üdv, a csicskád.

2015. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem idegesítene ha így lenne. Szerintem egy üzenetem se jönne ha mindenki idiótának tartana. Te lehet, de azt meg pont leszarom :)
2015. ápr. 13. 08:30
 19/22 anonim ***** válasza:
Az elején nem tartott senki idiótának, csak tájékozatlannak. Mostmár minenki annak tart.
2015. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Értelek. Akkor ha lehet, és érkezik még komment, akkor légszives az eredeti témával kapcsolatosan.
2015. ápr. 13. 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!