Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ajánlanátok olyan oldalt,...

Ajánlanátok olyan oldalt, vagy személyt, aki segítené megvalósítani egy alkalmazás ötletét?

Figyelt kérdés
Van egy ötletem egy applikációra, és nem tudom hogyan valósítsam meg. Hol-hogyan találok olyat, aki vagy befektetne, vagy részesedésért megalkotná az alkalmazást?

2015. ápr. 11. 09:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Szimplán ötletre nem igazán fogsz találni befektetőket, ahhoz már egy bemutatható dolognak kellene lennie. A részesedéses fejlesztés pedig azt jelenti, hogy ingyen dolgozik és ha lesz belőle talán pénz akkor kap valamennyit, ha pedig nem jön be akkor így járt ?
2015. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Én ezzel foglalkozom, nem hiszem, hogy bárki részesedésért(ha egyáltalán lesz belőle pénz, ami nem valószínű) előre dolgozna neked, az olyan munkákból is válogatni lehet, amikért fizetnek.
2015. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
ha gondolod írd meg privátban az ötleted és meggondolom, hogy beszállok-e. Programozó vagyok, szóval elméletileg nem jelenthet problémát.
2015. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
menj fel a prog.hu-ra és kérdezősködj.
2015. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
És jól értem, hogy amit te tennél a dologba, az mindössze az ötlet maga? Hát, barátom, ez elég sovány... Ötletből nem lehet megélni.
2015. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
21%
Hogy ne lehetne ötletből megélni? Csak tovább kell menni és megvalósítani.
2015. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

"Hogy ne lehetne ötletből megélni? Csak tovább kell menni és megvalósítani."


Hja, hát akkor kérlek szépen ennyi erővel mosolyból is lehet gyereket csinálni? Csak tovább kell menni egy kicsit, ugye? Nos, akkor egyet értünk.


De jellemzően azoknak az ötlete fog érni valamit, akik konyítanak is a területhez, és meg is tudják valósítani. Tudod, nekem is van ám egy ötletem! Csináljunk egy autót, ami 2 perc alatt megkerüli a földet, forradalmasítsuk a közlekedést! Ez jó ötlet, nem? Na, a nehezén túl vagyunk, most már csak kellene valaki, aki részesedésért (!!!) megcsinálja ezt az egészet. Ajjaj, azt hiszem, most véletlenül elárultam a tuti ötletemet.. Basszus!

2015. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
Startupok kapcsán gyakran előjön a következő gondolat: "Az ötlet önmagában semmi, a megvalósítás a lényeg!". Ha megnézed a kickstarter projekteket, oda sem csak ötletet tesz fel senki, hogy pénzt gyűjtsön. Ahhoz, hogy befektetőket lehessen megnyerni, már komoly előkészületek kellenek: piackutatás, pénzügyi terv, demo verzió, prezentációs anyagok. Ingyen még gyakornokok se nagyon fognak dolgozni. Vagy gyűjts pénzt, vagy kezdj el magad is programozni, mert az ötletre nem fog adni pénzt senki.
2015. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Első körben szeretném a nagyszájú" barátomat " tájékoztatni, hogy nem vagyok kíváncsi az ócsárolásra. Csináljunk egy autót ami...? Az ötlet nem így kezdődött, nem egy lehetetlen dolog megalkotására keresek segítséget. Az ötlet mögött van logika, és létezik technikai háttér. Van tervezet arról, hogy fog kinézni, hogy fog működni,hogy kiket céloz meg, kik használják majd, milyen úton lesz bevétel, és profit, és Nehogy reklámokra gondolj, mert az kevés. Te azt mondod, hogy ha van egy ötletem, ami szerintem működőképes, innovatív, és szabadpiacú, de nincs képzettségem, se 6000000Ft om a megalkotásához, akkor ne is vágjak bele? Ezzel az erővel, senki ne vegyen lakást, házat hitelből, vagy autót. Ha nincs pénzed, lakj az utcán...ha nincs agyad dögölj meg barátom. És nem azért írom ezt, mert negatívan szóltál hozzá, hanem mert nagyképűen. Idejössz és majd te megmondod a tutit. Gondolkozz Mielőtt irsz!


A többieknek köszönöm. Nekem valójában az lenne a legjobb, ha valaki ideadná a penzt én meg 1- 1,5 éven belül odaadom neki a 1,5- 2x -resét.

2015. ápr. 11. 22:56
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem valójában az lenne a legjobb, ha valaki ideadná a penzt"


HAAAAAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!! :D Ez mekkora figura! :D

2015. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!