Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen világhírű vállalatot...

Milyen világhírű vállalatot nyissak?

Figyelt kérdés
Nyitott vagyok mindenre! A lényeg nagyjából hogy világhírű legyen...de a mostani Gazdasági helyzeten mit nyissak? Kérlek segítsetek!!
2015. febr. 5. 17:29
 1/9 yoshimitcu ***** válasza:
60%
egy xopo baxó bt.t xd
2015. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha ezt a humor rovatba szántad, akkor ok!
2015. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Például kimondottan balkezes guminőt még senki nem árul!
2015. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ha nem humor akkor:

Probálj valami számitogépes, elektronikus cuccos bármit, mert most az a divat, és sokáig az is fog maradni!

Nagyon egyszerü, csak egy nagyon jó terv kell, ha megvan akkor sok-sok ember keres ilyesmit, hogy téged feltudjon emelni, támogat anyagilag, de persze részese lessz az üzletednek!

2015. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Ha egyáltalán alkalmas vagy ilyesmire, akkor nincs rá szükséged, hogy ilyet kérdezz. Ha szükséged van ilyen válaszra, nem vagy alkalmas rá, hogy ilyen vállalatot létrehozz.


Szerinted Steve Jobs vagy Árvai Péter (Prezi) a környezetében kérdezősködött?

2015. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Joe001 ***** válasza:
43%

Már bocsánat , de eleve a kérdés is hülyeség, főleg hogy ilyen tervekkel ide írtad a kérdést .


A válaszadók pedig nem figyeltek a kérdésre :)


Hogy lehet azonnal egy világhírű vállalatot nyitni ?

Ahhoz először meg kellene hogy ismerje a világ , nem ? :D

Ha esetleg ,egy már működő világcéggel akarnál együtt működni , ahhoz viszont kicsit komolyabb alapokon kellene állnod , úgy anyagilag , mint tapasztalati szinten.

Tehát , szerintem vesd el ezt az ötletet :)

2015. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nyiss egy adidas-t!

Persze kínait!

2015. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a világhírnévre vágysz, akkor írj privátban. Nekem van egy ötletem, üzleti tervem is hozzá.
2015. febr. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
startup-oknál bizony jellemző, hogy nincs elég tőke a fejlődéshez, ezért befektető kell, de hogy ötlet se legyen, az vicc :D
2015. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!