Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ki ismeri A NU SKIN vállalatot?

Ki ismeri A NU SKIN vállalatot?

Figyelt kérdés

Egy szkennerrel dolgoznak.Tessék az oldaljuk. Szerintem az a szkenner nem éppen csodagép ahogyan azt beállítják.A tudomásom szerint a kartonoid tartalomból nem állapítható meg az ember miben szorul változtatásra.

Aki jártas e témában kérem írjon.


2014. okt. 21. 17:56
 1/4 A kérdező kommentje:

Az oldal:

[link]

2014. okt. 21. 17:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én vágom ezeket a rohadtakat, MLM cég, lehúzzák az embereket a szarjaikkal mint a zepter a csodalámpájával.
2014. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is de amit az a vasaló formás szerkezetükről mondanak azt ki hiszi el?
2014. okt. 21. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A gép a bőr karotenoid szintjét méri. Azt többé-kevésbé jól. Az, hogy ez a szint mennyire korrelál az egyéb antioxidáns és egyéb szintjeiddel, azt nem tudom. De a karotenoidok fontos antioxidánsok, a hiányuk probléma... Ez biztos.


A nuskin vitaminokban vannak karotenoidok, a gyógyszertári átlag szintetikus multivitaminban meg nincsenek, szóval a termék jó. Szerintem drága, van jobb és olcsóbb alternatíva, de ezt mindenki döntse el maga.


A nuskin egyébként egy nagy cég, nagy kutató-fejlesztő gárdával, sok szabadalommal, szóval sokat tudnak a termékeik.


Azon, hogy MLM vagy nem MLM, nőjünk már túl, az MLM egy hatékony módja az átlag feletti tudással, teljesítménnyel rendelkező termékek forgalmazásának. Azokénak, amikről nem annyit kell csak tudnia az "eladónak", hogy "harmadik sor, alsó polc"... Hanem ahol érdemes, sőt muszáj arról beszélni, hogy pl. egyáltalán mi az a karotenoid, hogy miért van rá szükség, és hogy azt miért nem kapod meg a patikában... Ja, meg hogy miért annyi az ára, amennyi.

2014. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!