Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Azt akarom tudni hogy ha...

Azt akarom tudni hogy ha forgatókönyvet írok És kész és én oda adom egy rendeznek hogy csináljon belőle filmet és én majd abol látok pénzt a végén?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 11:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Vágyakozásodnak senki nem szab gátat. De ne is fűzz hozzá reményt. Annyira műveletlen vagy, hogy nulla az esélyed. alapszinten sem tudsz semmit a filmgyártásról.
2014. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mondtam én megírom vegyékmeg tölem pénzért csináljanak belőle filmet és hogy hogy forgatják a kamerát és a többi..... Az onnantól nem érdekel csak az hogy film legyen belőle
2014. dec. 1. 15:54
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Minket sem érdekel, hogy te miért vagy buta. Nem veszik meg, értsd meg. Hogyan írjam? Nem kell, mert nem értesz hozzá, nem tudod, milyen egy forgatókönyv, nem ismered a filmes világot belülről. Én azt akarom, hogy egy svájci bankár hagyja rám a vagyonát. Néhány százmillió frankocskát. Erre több az esély, minthogy te forgatókönyvért pénzt kapj.
2014. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem fogogod fel hogy mit akarok de látom hülyének mondom van esélyem csak neked nincsen vannak vanak írok és akik azt csinálják hogy az író amit írt meg legyen filmesitve
2014. dec. 1. 17:04
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

Mit szeretnél tudni?

Kaptál egy rakat értelmes választ. Ha tudod, hogy kapsz érte pénzt, akkor minek kérdezed, hogy kapsz-e?

2014. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdező! Hagyd abba a trollkodást. Nem fogják megvenni a forgatókönyvedet.

Tegyél be a kasszába néhány milliárdot, s leforgatják neked, amit akarsz.

2014. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Értelmi fogyatékosoktól senki nem fog forgatókönyvet venni.

Hacsak nem valami elszállt emberbarát idióta.

De inkább ne reménykedj.

2014. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%
Az eredeti témától eltekintve, mert arra már kaptál választ. Engem az érdekelne, hogy ki annyira elvetemült, hogy meg ír valamit kézzel, majd begépeli? :D
2014. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ha nem kamuzol és poénkodsz, akkor nagyon nehéz úgy válaszolni, hogy ne bántsunk meg. De mondjuk úgy, hogy: "amíg egy egyszerű mondatot sem vagy képes értelmesen megfogalmazni, addig nincs esélyed egy forgatókönyv megírására". Így érthető?
2014. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

A kérdésed olvasásakor még a monitorom is elsötétült!

Ennyi válasz után még mindig ragaszkodsz a rögeszmédhez, tényleg nagyon sötét vagy. Nem akarlak elkeseríteni,de ilyen nagyfokú ostobasággal nem érdemes még próbálkozni sem! Remélem, a kérdés tartalmát és formáját tekintve, csak viccnek szántad a kérdésedet! És miről írnád a forgatókönyvet, az éjszaka sötétjéről? Sok szerencsét!

2014. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!