Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Butikot szeretnék nyitni. Mik...

Butikot szeretnék nyitni. Mik a feltételei, mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
a terv mar meg van, az üzlet helyiséget is kinéztem. de kell konkrét beszállító? vagy attól rendelek, akitől éppen akarok? mennyi pénz kéne a nyitáshoz?
2014. nov. 26. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell beszállító,attól rendelsz akitől akarsz vagy vásárolsz,ahol akarsz,csak számla legyen róla..

pl.vásárolhatsz,az Auchan-ba is,ha van róla számlád!

Ezt a könyvelőd meg tudja mondani,hogy mit,merre..

A pénz összege függ az üzlet nagyságától is sztem,mert ha pl.nyitsz egy 20nm-es üzletet,vagy egy 70nm-est azért a nagyobba több minden fér(gondolom érted)

Én pl.úgy kezdeném otthon csinálnék egy rajzot mit hova tennék állványt,pultot,pénztárgépet,próbafülkét stb..

Kigondolod milyen ruhákat szeretnél,ffi,női,gyerek mire van most kereslet(gondolom öszi,téli cuccok mennek..)

pl.farmer,pulóver,póló,kabát,sapka,sál stb..stb..

kellenek méretek mert pl.farmerből nem csak kék szín van és 36os méret,kell választék színbeli,méretbeli...

ha ezt így átgondoltad,leírtad,akkor kezdj el számolni,a rendes áron,amennyiért ha te bemennél a boltba és megvennéd a ruhákat...

igy tuti nem fogsz csalódni,de azért kalkulálj hozzá bérleti díjat ,pénztárgépet,és egyebeket...stb.stb..

2014. nov. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!