Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen kisebb üzletet nyithatnák?

Milyen kisebb üzletet nyithatnák?

Figyelt kérdés

Olyan városban ahol már van 3 bio bolt,textil,stb minden megtalálható. Bio bolt szerűségre gondoltam én is de olyanra amiben csak 1 olyan van ami a többiben nincsen.

Milyen ötleteitek vannak?


2014. nov. 24. 11:58
 1/4 anonim válasza:

3 bio bolt mellé még egy? Én is gondolkodom mit kezdjek az életemmel..

akkor vmi mást kéne kitalálni ami még nincs.:)

2014. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mást de mit?:)
2014. nov. 24. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt Neked kellene tudni, hogy mire van fizetőképes, valós igényű kereslet ott, ahol nyitni szeretnél valamit. Illetve értesz-e ahhoz, amit csinálni szeretnél?


Kereskedelmi értékesítést nem csak boltban lehet végezni, egy termékkel különbözni meg pláne nem is érdemes.


Ugyanakkor, ha a SWOT-ban hátrányból tudsz előnyt csinálni, akkor már van némi vállalkozói vénád. A konkurenciádból szövetségeseket is csinálhatsz, pl. ha csak azt az egy terméket értékesíted nekik, vagy bizományba kihelyezve az ők botjaikba árulod és máris jelentős költségeket megspórolsz, amivel nem számoltatod fel magad rövidebb távon, mert nem jött be a kisbolt ötlet...


Az, hogy a termék mennyire piacképes, azt meg Neked kell tudnod. De beállni a sorba, "másolni" másokat,szinte a biztos kudarcot hordozza magába.

2014. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Inspirálódj, lehet, hogy eszedbe jut valami olyan ami még nincs, vagy abból ami van egy újdonság. Nézz körül neten vállalkozási ötletek után.
2014. nov. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!