Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Adnátok valami jó ötletet...

Adnátok valami jó ötletet amibe bele bírnák fektetni egy rokonomtól kapott kisebb vagyont?

Figyelt kérdés

Az lenne a helzyet hogy én a testvérem és a mi baratnőjeink kapnánk az egyik vállalkozó rokonunktól 30 ezer eurót hogy nyissunk ki egy vállalkozást.21-24 évesek vagyunk.Ő ha ideadja nekünk le bírná írni az adójából.Romániában élünk.És ezt tegnap mondta hogy megtenné értünk.De még elképzelésünk sincsen hogy mibe fogjunk.A helyet is biztosítaná ő.Nem számítana hogy mekkora kell.Várom a válaszokat.És ez komoly kérdes .

Köszönöm.


2014. szept. 8. 21:21
 1/5 anonim válasza:
Mihez ertesz?
2014. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én legingkább elektronikához,de szűkítve a kört inkább a számítógép komponensekhez.A testvérem fogyaszóvádelmi egyetemen van,nemsokára befejezi.A baraátnője befejezte a közgazdász egyetemet,az enyém pedig meg be fogja.Itt nem az én tudásomat kell figyelembe venni,hanem közös célt kell találjunk.
2014. szept. 8. 22:19
 3/5 anonim válasza:
Romaniaban en leginkabb turizmusba vagnam a fejszemet..jo ez attol is fugg, hogy romaniaban hol laksz, de pl erdelyben rengeteg gyonyoru meg erdekes/kulonleges hely van amit imadnak a kulfoldiek akiknek persze van penzuk es szeretik is el kolteni. Pl nyithatok egy kis fogadot vagy akarmit..de valami kulonlegeset ami meg nincs,(inspiralodj netrol, kulfoldi helyekrol) es nyomatni a marketinget..ahogy olvastam lesz koztetek olyan aki konyit hozza.
2014. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajándék pénz nem írható le az adóból! Nincs az a barom, még rokon sem, aki jó szándékból vág hozzád ennyi pénzt!


Tehát a csajok jól néznek ki és a rokon lát egy bordélyban lehetőséget, de féli kockáztatni a saját irháját :)

2014. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves 46%os igenis leírható bizonyos kritériumokkal.abba most nem bonyolodnák bele hogy hogyan mert semmi értelme sem lenne.
2014. szept. 10. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!