Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért van eBay licitáláson,...

Miért van eBay licitáláson, hogy 1Eurós minimálárat írnak ki 50Euró értékű tárgyra? Ha valaki 1,1 Eurót ajánl, és megnyeri az aukciót, akkor tényleg annyit kell fizetnie? Ez túl hihetetlen.

Figyelt kérdés
Úgy tudtam, a minimálár az a legkisebb összeg, amiért hajlandó eladni a terméket az eladó. Vagy van valami határ ami alatt mondhatja, hogy a termék mégsem eladó?
2014. okt. 21. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez vevőcsalogatás. Valamint az eladó reménykedik hogy feljebb megy. Vaterán is rengeteg 1 forintos, minimálár nélküli aukció van.
2014. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha tényleg megér 50 eurót, akkor fel is fog menni addig az ára, vagy legalább a közelébe. Ez nem vatera, ahol néhány terméket 10 ember sem néz meg.
2014. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Siman lehetseges. Gondolj bele, van a nemet polgarnak egy regebbi tvje, ami 50 eurt er, de ha meg kell bizni valakit, hogy szallitsa el az kint legalabb ennyibe kerul. Ezert felrakja az ebayre, lesz amennyi lesz alapon, elviszik tole, nincs tovabb gondja ra, veheti az ujat. En sok butort, tvt vettem igy kintrol.(persze a szallitast meg kell oldani, szerencsere nekem nem gond)
2014. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok,

Uj termeknel termeszetesen kamu, vagy felviszik licitalok az arat, vagy az elado:-)

2014. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!