Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Használtautóhoz reklámot...

Használtautóhoz reklámot készíteni?

Figyelt kérdés

Az az ötletem, hogy a használtautókhoz lehetne reklámfilmet készíteni, természetesen nocopyright-os zenére. Például, van egy 2006-2007-es Mercedes C osztályú kocsi, és ahhoz kellene reklámot csinálni, amit így bizonyos összegért megcsinálnék. A kocsi így használtauto.hu-n nézve minimum 2.000.000 ft-nál kezdődik, így nemhinném, hogy a tulajdonos sajnálna fizetni egy videóért egy kis pénzt. Lennének fokozatok, hogy meddig menjünk el, hogy elég neki egy alap, vagy legyen egy tűzcsóvás, robbantós videó, mindenféle effektekkel. Én elkészíteném neki, a videót, ő pedig feltöltené valahova, például you tube-ra! Szaktudásom megvan hozzá, programokat tudom kezelni, kamerák világában otthon vagyok.


Vélemény? Magyarországon rengeteg használtautót adnak el.



2014. okt. 19. 11:24
 1/7 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Nyilván van már valami referenciamunkád. Lássuk!
2014. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy új autó reklámozásához jó az ötlet, de egy használt autónál mindenki pont lefogja tojni a reklámvideódat, hiszen ilyenkor az ÁLLAPOT a lényeg, nem egy ilyen túlbonyolított videó. Ha meg már valaki annyira kamerázni akar, előkapja a telóját felveszi ahogy beindítja a kocsit, hogy lehessen hallani a kocsi hangját, a kipufogónál megmutatja, hogy nem füstöl kéken, ezt feldobja jutubra, aztán az 'egyéb' leírásban meg beteszi a linket.
2014. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, de azért egy kisvideóból sokkal több és jobb minőségű részlet látszik meg, mint egy telefonos videóbol. Másrészt egy jó reklámnak van nézettsége, így könnyebben találhatnak rá a vevők. Most ha valaki csinál egy videót a telefonjával felrakja a you tube-ra, és megosztja és mondja, hogy küldjétek tovább, mikor nézik meg többen? Ha egy telefonos videó van róla készítve, vagy pedig akkor ha a levegőben ugrat például a kocsi?
2014. okt. 19. 12:18
 4/7 A kérdező kommentje:
2014. okt. 19. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:
A hasznaltauto.hu-n van lehetőség videót felrakni. És mint írta a 2. válaszoló, használt autónál az állapot az elsődleges, amit egy reklámfilmmel nem lehet megmutatni.
2014. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez egy poén videó nem komoly görbe tükör
2014. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen baromságot nem hallottam mostanában...
2014. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!