Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mibe kezdjek?

Szerintetek mibe kezdjek?

Figyelt kérdés

A végzettségemet tekintve gyógyszerész vagyok.

A szakmámban nemdolgozom már.

Milyen vállalkozást lenne érdemes indítani olyan városban ahol kb már minden van de ez nem túlzás.

Kinek volna ötlete? Az kérem írjon.

Köszönöm!


2014. okt. 6. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármilyet. A város jó példa arra, hogy mindenből meg lehet élni. A kérdés az, mi az, amit jobban tudsz csinálni, mint a jelenlegi vállalkozók.
2014. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ebben a városban van 18 patika,8 benzinkút,10bevásárlólközpont,egészségügyi létesítmények,bio boltok,stb amit eltudsz képzelni.

Nemtudok mit kitalálni sem mert amik már vannak olyanokat próbáltak valakik de becsuktak a forgalom miatt.

2014. okt. 6. 11:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Nos, a kérdés már csak az maradt, hajlandó vagy-e új szakmát tanulni?
2014. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha nemkellene fizetni bizonyos felnőtt dolgokat simán.De kell egy bizonyos összeg ami fedezi a költségeket.
2014. okt. 6. 11:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs kész vállalkozási ötleted, akkor egyelőre más jövedelemforrás után kell nézned. Én magam csináltam weboldalt, nyelviskolát, gyárttattam alkatrészt is. Ezek mind anyagilag zéró kockázatos vállalkozások voltak, de nyilván feltételeztek szakmai ismereteket. Vannak szervezetek, akik vállalkozó kedvűeknek segítenek vállalkozást indítani. Ingyen, a leendő tiszta nyereség alapján részesedve a leendő hasznodból. Érdemes lehet beszélned egy ilyennel...
2014. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Összekaparnék egy kis pénzt, és vennék belőle, egy normális állapotú kisbuszt kb 8-9 férőhelyeset. Ezután meghirdetném, hogy például Budapestről indulok Párizsba, és van 8 hely a kocsimban, mondjuk az oszkáron, vagy az autosztunk weboldalon, költsége, kb 25.000 ft/fő. Az út kb 12 óra, és 1170 km. Ha leglább 6 ember beül akkor az 150000 ft! Ebből lejön a kocsi fogyaztása legyen mondjuk 50.000 ft akkor az 100.000 ft nyereség neked, egy fél nap alatt, úgy, hogy csak odefele mentél. Ha onnan vissza is hozol embereket, akkor már 200.000 ft! És ez egy nap alatt. Minden héten megcsinálsz egy ilyet havi 800.000 ft!
2014. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja! Nem is értem, miért nem ezt csinálja mindenki! Lehet, hogy jobban utánanéztek, és úgy találták, nem reális, hogy összejöjjön ennyi utas. Vagy nem mennek 200-as átlagot, hogy fél nap alatt odaérjenek. Vagy számoltak adóval, egyéb költségekkel. Amúgy jó ötlet!
2014. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is egész jó ötlet.
2014. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 azt az aztót valamiből szervizelni is kell és sokan hajlamosak azt elfelejteni,nem csak az üzemanyag viszi a pénzt.

2. Oda elmegy az autóval, vissza már hogy jön, ha nincs utas? Szóval + 50ezer.

3 ha van is utas, mi garantálja, hogy az ország azon részére megy ahova te?


Ez nem rossz jövedelemkiegészítés, de főállásban egy busszal alkalomszerűen nem lehet megélni. Ha már alapból van az embernek egy kisbusza, akkor talán havi 1-2 hétvégi fuvar megéri, ha talál rá partnert, de egyébként nem.

2014. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es!


Ha van utas mi garantálja, hogy 1 helyre tartunk? Az, hogy minden telekocsis oldalon fel van tüntetve, hogy xy ember 10. hó 12-én Zalaegerszegre fog menni. Így akár te is keresheted az utasokat! Sőt! Az is ki van írva, hogy ki-mikor hová megy! Nézz rá az oszkárra!

2014. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!