Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A sikeres pályázat megírásának...

A sikeres pályázat megírásának kulcsa az, ha tudjuk kit kell lefizetni?

Figyelt kérdés
Ma voltam ilyen pályázatírásos kurzuson, egyetemi előadáson. Amit az előadó elmondott mind szép és jó volt de van egy sanda gyanúm, hogy egy pályázat megnyerése akkor lehetséges, ha az elbíráló haverunk, vagy lefizettük. Egyébként említette a tanár is a jelenlévő korrupciót a pályázatok terén és itt valamiért nekem egyből a trafikok ugrottak be.
2014. okt. 3. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A trafikokat nyugodtan kiegészítheted a panelházak energetikai felújításával és a most tervezett kazánmutyival is.
2014. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, de a kérdés nem ez volt, csupán egy példát mondtam.
2014. okt. 3. 20:18
 3/7 SullaFelix89 ***** válasza:
0%
Aha ne is tanuld meg az anyagot majd minek az neked.....
2014. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Súlyos eset lehetsz, attól hogy felraktam egy kérdést, attól fogom teljesíteni a tárgyat, de ha válaszolni nem tudsz, inkább maradj csendben.
2014. okt. 3. 20:39
 5/7 SullaFelix89 ***** válasza:
40%

Mert most mit vártál, hogy majd beírják neked, hogy "húde megmondtad öcsém, de fasza gyerek vagy, húde-úde"


Idióta kérdésre idióta válaszokat lehet adni.


Az meg, hogy valaki teljesít egy tárgyat köszönő viszonyban nincs azzal manapság, hogy tudja is.

2014. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod igazán hasznos volt, szép napot :)
2014. okt. 3. 22:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell lefizetni. Elég ha az ügyben döntő a barátod vagy rokonod :D De am igen.
2014. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!