Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tanuljam meg beosztani...

Hogyan tanuljam meg beosztani a penzem?

Figyelt kérdés
Szerdatol maig kajara es italra koltottem 8000 forintot, de ebbol csak 1500 volt amit otthonra vettem a tobbi csak etterem/kave volt...:/

2014. okt. 3. 12:19
 1/5 anonim válasza:
Otthon egyél, otthon kávézz. Suiliba/munkahelyre is otthonrol vigyél magaddal
2014. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez csak úgy fog menni, ha nem étteremben eszel és nem a Costában kávézol...
2014. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel mi ez baj, ha van ra penzed? A beosztani a penzt pofon egyszeru, kevesebbet kell kolteni mint amennyit keresel.
2014. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vezesd papíron minden nap hogy mire költöttél, majd hó végén számold össze és kapj sokkot hogy mennyi minden fölösleges dologra elszórtad ahelyett hogy valami maradandót vettél volna.

Pl éttermi ebéd helyett vehettél volna magadnak egy ruhát, amit még 2-3 évig élvezhetsz. Az éttermet max fél napig élvezheted amíg meg nem emésztetted a kaját vagy amíg újra éhes nem leszel.

Amúgy ha önellátó vagy akkor ez nem kéne gondot jelentsen. Kikkel laksz? Szülőkkel? Hány éves vagy?

Nem baj ha élvezed kicsit az életet, azt is kell néha. Csak mivel nem írtad le a körülményeket, nem tudhatjuk mennyire gáz amit csinálsz.

2014. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most lettem egyetemista, egyedul elek es igy nehez beosztani a penzem:D de vegulis most mar vmennyire jobban figyelek majd ra
2014. okt. 7. 09:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!