Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Táncoslányokal szeretnék...

Táncoslányokal szeretnék foglalkozni. Csak tánc, semmi prostitúció. A lényege az lenne, hogy nem szeretnék saját klubbot, mert arra nincs pénzem. Ezért arra gondoltam, hogy rendelésre buliba kiszállítanám a táncost, táncoslányt. Kérdés?

Figyelt kérdés
Tudja e valaki, hogy egy ilyen vállalkozásra milyen jogi szabájok vonatkoznak? Esetleg próbálkozott e már valaki itt ilyennel. Ahogy körbenéztem elég szép summa van egy ilyen üzletben, és a legszebb az egészben hogy ez legális :D

2014. szept. 10. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És hol a plusz amit a táncosnak adnál? Szállítani magát is tudja vagy egy taxi pár ezerért....
2014. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát a plussz , a munka szervezése, plussz a védelem
2014. szept. 10. 23:04
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a stricik ideje már évekkel ezelőtt leáldozott...


Ezek a lányok (pláne a fiúk) nagyon is tudnak vigyázni magukra és köszönik szépen, simán tudnak az interneten ugyan úgy hirdetni, mint te.


Ergo pont 0-át teszel hozzá az üzlethez és ezért szeretnél felmarkolni részesedést. Pont ezt csinálja egy strici.

2014. szept. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ejnye, utólsó, be kell látnom tényleg igazad lehet. Lehet még ötletelnem kellene egy picit. Az biztos , hogy az erotika területén szeretnék valamit kezdeni, mert úgy látom , hogy ez még mindíg jól jövedelmező terület.
2014. szept. 12. 00:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Majd lecsapnak rád a sötét alakok, mert az ilyen dolog előbb utóbb elkannibálosodik.
2014. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

# 4


Az lebegjen a szemed előtt, hogy van a lány pl. aki dolgozna. Te milyen PLUSZT tudsz adni amiért ő hajlandó megosztani veled a nehezen összekefélt pénzét.


Az, hogy szállítgatod nem plusz. De biztosan meg lehetne találni a plusz szolgáltatást, ami az.


Csak egy ötlet például:


Van egy nagyon-nagyon szép lány, aki beáll a "sorba". Viszont pénze nincs (ezért állt be a sorba).

Ha kibérel az Örs vezér tere mögött egy panelt (max. ennyire futná, de erre is csak 2-3 másik lánnyal összeállva) akkor el tud kérni 15e forintot egy órára, de igazán sok ügyfele nem lesz, mert lepukkant a lakás és csak proli vendégköre alakulhat ki. Pedig ha egy elit környéken tudna bérelni egy flancos lakást egyedül akkor 25e-t is kereshetne óránként, mert valóban csinos és több esélye lenne felcsípni egy pénzes hapsit "állandóra", ezzel ugye meg is oldódnának az anyagi gondja.


Itt például te hozzá tudod tenni azt a pluszt, hogy adod a lakást.


Ilyesmiken gondolkozz.

2014. szept. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönet az utolsó válaszolónak, de én tényleg legális üzlettel szeretnék foglalkozni. Kb 1 hónapja legénybúcsúban voltam ,ahol egy lány táncolt nekünk, kizárólag táncolt. És ő 47 ezret kapott az alap táncért, plusz egy 10 esért ráhúzott 25 percet. Tehát 3 szor 25 perc 57 rongy. Ez valami hihetetlen nagy lové 65 perc munkáért. Ezért gondoltam , hogy én is kivehetném a részem ebből a jóból! :)
2014. szept. 13. 22:22
 8/14 anonim ***** válasza:
A tánc az az, amihez kvázi szerintem semmit sem tudsz hozzátenni, maximum ügyfeleket szerzel %-ért, de ahhoz nagyon jó és pénzes baráti kör kell.
2014. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Legénybúcsú nincs minden nap, egész nap, csak hétvégi estéken és nem hívnak akárkit, az is max 10 évig csinálhatja, ráadásul jellemzően nem saját kútfőből, hanem valaki bevezette a szakmába, elmondta, mit hogyan csináljon és szervezi neki az alkalmakat.

Abból a 47 ezerből az "ügynök", az adminisztráció (mert ha feketén csinálják, a csajnak akkor is kell TB és valahogy fedezni kell az APEH előtt az ügyet, ha az egyik legénybúcsún az egyik csávó épp revizor) elvisz 20-30 ezret, tehát a táncos maga heti kétszer-háromszor keres egy-egy húszast.


Ez akkor havi szinten tíz este, 200ezer plusz mondjuk 30-40-et extrába összeszed, az 240. Ebből lejön a ruha (mert nem lehet akármiből vetkőzni), a taxiköltség (mert a legtöbb helyen nincs öltöző, ergo egy gyorsan magára kapott, jól kinéző és sokat takaró nagykabátban kell lelépnie, főleg, ha túl kanosak és részegek a srácok) és hasonlók.


Szóval a táncos maga szerintem 180 körül keres egy jó hónapban.


Te aligha fogsz a semmiből találni tíz csajt, akiknek szervezheted a melót és fogalmad sincs, hogyan kell úgy csinálni, hogy se a NAV ne b*sszon meg téged, se a rendőrség, se a helyi maffia és még a lányokat se b*sszák meg részeg idióták (aminek közvetlen következménye, hogy a csávóik megjelennek jobb esetben csak megverni téged).



Belefutottál ügyesen abba, amit a "naiv, tudatlan ifjuh problémának" nevezhetjük. Szinte minden szakmáról azt gondolják a tőle távol álló emberek, hogy az jól fizet és nem kell érte dolgozni.

Az elméleti fizikus csak ül az asztalnál, feltalálja az atombombát és szénné keresi magát.

A programozó csak játszik egész nap, aztán megkapja a nagy lét.

A sportoló lemegy focizni egy kört és kap érte egy rakás pénzt, miközben minden csaj odavan érte (mert nyilván nincsenek női sportolók, mert az férfias... jah..persze..)

Az orvos meg nyilván nőgyógyász és egész nap azt csinálja, amire minden férfi vágyik és még ő is keres a legjobban.


NA a fentiek mindegyike nagy marhaság, de mégis ezrek hiszik el ezt. Te egy kicsit egzotikusabbat néztél ki, de ettől még irreális, téves, nem igaz.


Szóval szerintem ha pénzt akarsz és sokat, akkor

1. vegyél egy lottószelvényt, nem véletlenül hívják a bolondok adójának

2. ahelyett, hogy a GyakoriKérdéseket b***kurálnád, válassz egy jól fizető hiányszakmát, szánj éveket rá, hogy megtanuld és Csináld, aztán Csináld JÓL.

Én például most fogok végezni egy hároméves mat/prog BSc-n és mostanában azzal töltöm a napjaimat, hogy a különféle forrásokból megszerzett jótanácsoknak megfelelően (milyen nyelvet tanuljak, milyen eszközökkel és részleteik) szembeszálljak a programozás nehézségeivel és legyakjam őket. Ennek van értelme, rohadt nagy hiányszakma és IGEN, rohadt nagy szívás normális szintre eljutni benne, de a végén lesz egy normális, jól fizető munkád és nem akar a szajhád felszopóembere beleállítani a szádba egy karnisrudat.


A józanság legyen veled!

2014. szept. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tetszik a hozzáállásod kedves utolsó :) A matek prog tényleg nagyon jó dolog és ha lenne hozzá kellő szürkeállományom, magam is szívesen foglalkoznék vele. Egyébként, nem panaszkodom a szakmámra , nem keresek rosszul magyar viszonylatban. CNC gépeket programozok, csak érdekelnek más utak is, ki szeretném magam próbálni egy két dologban, nem feltétlenül a pénzért, mindíg is vonzott az ilyen táncoslányos night klubbos élet. Izgalom. És ezzel a táncoslányos dologgal bele lehetett volna picit kostólni ebbe az életbe. De már áttgondoltam érdeklődtem itt ott és ez tényleg nem ilyen egyszerű
2014. szept. 24. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!