Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozó akarok...

Egyéni vállalkozó akarok lenni? Mi legyen a tevékenységi köröm?

Figyelt kérdés

Már 2 darab könyvelővel is beszéltem, segítsetek kérlek! Sportfogadás tippeket szeretnék árulni, milyen tevékenységi körbe lehetne ezt? KATÁ-s szeretnék lenni alanyi áfamentességgel, csinálhatnám ezt így?


Kérem az olyan hozzászólásokat mellőzétek, hogy minek árulok iylet ki veszi meg stb....


2014. szept. 9. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
És mit mondtak a könyvelők? Szerintem a tevékenységet nem a könyvelők választják, hanem te. Hogy ez hova sorolható be, hát nem tudom. és csak tippet kívánsz adni? Mert ha fogadást is kötnél, szerintem az szerencsejáték felügyelet alá tartozik, és nem is csinálhatsz ilyet.
2014. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
dehoyg is megadnáma tippet elemzéssel, ők meg megfogadják fogadóirodánál ha akarják. szalé én nem fogadnéks emmit senkivel, csak ugyanugy fogadóirodánál. Csinálja ezt már pár ember van aki legálisan, van aki feketén. az egyiknek ez a TAOR száma 9609, de nem vagyok benne biztos, hogy ez megfelelő lenne. Azért szerintem a könyvelőnek tudnia kéne mi hova tartozik, mert ő segít pl vállalkozás elindításában ő foglalkozik ezekkel szerintem.
2014. szept. 10. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt godnolom, hogy könyvelőként gyakran tapasztalom, hogy még ezt is nekünk kéne tudnunk..... Gondolod hogy könyvelőként az összes szakma a kisujjunkban van? Ezek tevékenységspecifikus kérdések. Egyébiránt ha ev akarsz lenni, akkor javaslom az okmányirodát, ott azt is megtudják mondani, hogy mihez milyen végzettség kell.
2014. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!