Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy kezdjek vállalkozást?

Hogy kezdjek vállalkozást?

Figyelt kérdés

Bár még fiatal vagyok, már most elszeretném tervezni a jövőmet, amit én úgy képzelek el, hogy az egyetlen munkám az az, hogy a saját vállalkozásaimat és esetleg cégeim után intézem az ügyeket.


Ezt azzal magyarázom, hogy bár még fiatal vagyok és életem felén sem vagyok még túl, már elegem van a mások alá rendeltségébõl,a korán kelésbōl és az alkalmazottak alacsony fizetésébõl.


Szóval mik azok a vállalkozások amik tényleg megérik? Én ingatlan kiadâsokban és éttermekben gondolkodtam, de viszont kiszámoltam hogy ahhoz hogy legyen három házam ahhoz kell kb. 20 év, és még se házam, se autóm, semmi, csak három ház, amiből még pénz se jön.


A másik dolog az pedig az, hogy ahhoz, hogy pénzt keresd, költeni kell, ahhoz pedig tõke kell. Mi lenne a legjobb tõke szerzési mód? Én sima munkás fizetésben gondolkodtam a mérnöki szakmában.


Szerintetek?



2014. aug. 20. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
életed végig szalagmunkás leszel
2014. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, küldenék neked egy számot:

https://www.youtube.com/watch?v=C2qrpwplkGI

2014. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell azért annyira komolyan venni az eddigi válaszokat. Ezt ugyanis mindenki maga dönti el, hogy hajlandó-e világosan gondolkodni, s megadni az árát annak, amit szeretne elérni. A te esetedben az első a tanulás. Mármint üzleti, vállalkozási ismeretek; könyveket olvasni, s minél több sikeres vállalkozóval beszélni - ugyanis őket szeretnéd követni, nem azokat, akik azzal vannak elfoglalva, hogy mit és miért nem lehet megcsinálni. Jó ötlet, hogy olyan helyen vállalsz állást, amilyen vállalkozást szeretnél később indítani, hogy beleláss a dolgokba. Addig megy gyűjtöd a tőkét s a tapasztalatot. Ha gondolod tudok pár tippet adni, weboldalakat, könyveket (privátban).
2014. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!