Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 1 millió forintból milyen...

1 millió forintból milyen vállalkozást lehetne beindítani?

Figyelt kérdés
Minden ötlet érdekel!
2014. ápr. 18. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:

ötletet nem kapsz 1milláért (jah fizetni se akarsz érte)


viszont egy ingyen tanács: kft-t tuti nem, mert az már 3milla :)

2014. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SzarvasLászló ***** válasza:
Nagyon kicsit lehet indítani ami nagyon naggyá is nőhet. Csupán az ötlettől függ...
2014. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Egy mozgó bolt, vagy talán egy kisebb hamburger árus. Ezzel még lehet pénzt is keresni.
2014. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem is van 800 ezer forintom, és ezen gondolkodom ... Valami hamburger standra gondoltam én is mondjuk egy iskolával szemben.
2014. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetemet javaslok, egyetemistáknak több pénzük van hamburgere.
2014. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Remek akkor hajrá lányok és fiúk!

Kicsi stand használtan kerül 650e+áfába


Engedélyeztetni kell, felszerelést venni hozzá, rendszámtábla+ forgalmi, megpakolni árúval, helyet bérelni, gázellátás palackról, áramellátáshoz generátor, ami nem olyan drága 30e-ért mér kapni,DE kb 150-180Ft-ra jön ki 1 KW (h) áram. Valami vállalkozási forma sem ártana legyen katás adózó 50e/hó = éves 600e Ft


Mivel vontatod a helyszínre a boltocskádat? Opsz autót is kellene vennetek...


Az egyes tételekhez az árakat majd kiguglizzátok szépen magatoknak, ha még láttok rációt a sztoriban. Kétlem!



Beindítani sokfélét, üzemeltetni, sikerre vinni, szinte semmit! De ingyen üzleti tervet, kutatást ne várjatok, ingyen ebéd nincsen!

2014. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Standot bérelni is lehet, akit én ismerek a Tesco mellett csinált ilyet, az árut a Tesco -ban vette meg. Céget meg lehet venni, nem muszáj alapítani. Illetve én még olyan árust nem láttam akinek lett volna HACCP minősítése. 1 millióból ki lehet hozni. Egyébként a legnehezebb jó standot találni, mert ami jó sem bérbe nem lehet venni, se megvásárolni.
2014. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Céget meg lehet venni, nem muszáj alapítani."


Te se vagy tisztába dolgokkal, ha megveszi fél milláért, akkor is fel kell tőkésíteni, eladni meg olyan céget szoktak, aminek van valamilyen sara.

2014. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!