Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Beindulhat még ez az üzlet?

Beindulhat még ez az üzlet?

Figyelt kérdés

Fiatal kézművesként egyedi termékekkel kezdtem el foglalkozni, majd hirtelen eszméletlen kapcsolatokra tettem szert, bankárok, igazgatók kerestek fel, hogy tervezzek nekik, a lakásukba, vállalkozásukhoz, tárgyakat, stb. Megismertem olyan embereket is, akik a kapcsolataikon keresztül még puccos galériákba is bejuttattak volna.


Nos ott buktam el, hogy az életem egy tragédia miatt zuhanórepülésbe kezdett és minden energiámat a túlélésbe kellett ölnöm. A megszerzett kapcsolataim elhalványultak, ugyenezek az emberek már nem a megszokott frissességgel állnak velem szóba, és a tárgyaim készítését sem tudom még (egy jó ideig) megkezdeni!


Nagyon rossz érzés. Visszakerülhetek még ebbe a világba? Vagy csak szerencsém volt, és ilyen soha többet nem lesz már, mert ahogy minden ember változik, én is megváltoztam, és lehet, hogy már nem vagyok olyan érdekes számukra?


2014. ápr. 1. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt egy lehetőséged nem használtad ki, a kapcsolatok már meg ilyenek ha nem gondozod kihűlnek. Te se fordítanál pénzt időt energiát olyanra aki nem élt a felkínált lehetőséggel. A bizalom az egyik olyan dolog amit visszanyerni nehezebb mint elsőre megszerezni. Nagyon valószínű ez a hajó elúszott. :(
2014. ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért fel ne add! Talán kicsit laposabban, de lehet még karriered. Nem túl magasról nagyot sem lehet esni, de ha te egyéni alkotásokat készítesz, akkor valamiféle szenvedélynek csak kellene lennie benned, ha nincs, akkor tényleg nem leszel érdekes, ha pedig van, észreveszik az emberek, bár nem biztos, hogy újra az ilyen magas pozíciójúak.
2014. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt sajna jó eséllyel buktad.. tetszik, nem tetszik az üzlet az üzlet, a magánélet meg egy másik dolog. Nem tudom milyen tragédia történt veled ami ilyen szinten meghúzott de ne várd a partnereidtől hogy erre különösebb tekintettel legyenek (a barátaidtól igen). Senkit nem érdekel a más gondja, mindenkinek megvan a magáé... bocsi de ez van.


Küzdjél, hátha mégis sikerül valahogy vissza kapaszkodnod! Remélem sikerül! :)

2014. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos egyet kell érteni az előzőkkel. Itt volt a LEHETŐSÉG, és ahogy a Pinokkióban mondták, "életed lehetősége csak egyszer kopogtat".


Nem hiszem, hogy visszatudsz kerülni ebbe a körbe, és az emberek csalódtak benned. Fordított helyzetben téged se érdekelne.

2014. ápr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!