Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Benne lennétek egy kreatív...

Benne lennétek egy kreatív összefogásban? (Lent)

Figyelt kérdés
Kifejtem.Nem tudom meg vagytok-e elégedve a mostani életetekkel , keresetetekkel . Egy zárt csoportra gondoltam , ahol minden ember felvetné az ötleteit - pénzkeresés - és a többiek pedig rámutatnának a hiányosságokra , pozitívumokra.A csoport célja a "tökéletes" ötlet megalkotása lenne.:)Fontos , hogy ne legyél önző ( tehát esetleges nyereség esetén az osztozkodás teljesen egyenlő lenne) , legyél kreatív és igazi csapattag.Nem és kor nem számít!Az ember lehet ugyan olyan életre való és ötletekkel teli 15 éves , mint 60 évesen.Közösen bármi sikerülhet!Várom a javaslatokat és ,hogy ki lenne benne.:)
2014. febr. 12. 15:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Még a helyes írás sem számít!:D
2014. febr. 12. 15:50
 2/10 anonim ***** válasza:

Mond, így neten keresztül amikor semmit nem tudsz a másikról amikor nincs se valós név, vagy arc, miért hiszed azt, hogy csakis önzetlen, kedves emberek csatlakoznának? Hogy szűrőd ki a rosszakat?? Vagy mit csinálsz ha valaki egy közösen kitalált jó ötletet ellop, és mivel pénze van rá, ki is aknázza a lehetőségeket? Vagy mi a garancia arra, hogy a nyereség tényleg eloszlik??

Nem akarlak elkeseríteni de ilyen összefogást csakis SZEMÉLYESEN lehet megoldani. Neten, anonimként nem fog működni.

2014. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem anonim , ez fel sem vetődött!Én kezdetben valamelyik közösségi oldalon (gondolom mindenkinek a Facebook lenne a jó) egy zárt csoport , ahol kisebb össze ismerkedés , vélemény csere alakulna ki. Ezután lehet a személyes találkozó , aki nem jön el az nyilván nem elég elhivatott ami nagy gond.Tudom naív vagyok az emberekkel szemben , de hiszem , hogy vannak még önzetlen vállakozó kedvű személyek.Akinek anyi pénze van , hogy simán beindít egy vállalkozást , hát tegye bár valószínűleg itt nincs ilyen emberből sok.
2014. febr. 12. 15:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Elég a pesszimizmusból emberek!:)Még fiatal vagyok , tudom. Nincs mögöttem elég csalódás , de egy fecske még sosem csinált nyarat.Össze fogva akármi összejöhet , csak az egónkat és a másokkal szemben tanusított , "nekem akkor is több kell , mint amennyi neked van" viselkedést kell elfelejteni.
2014. febr. 12. 16:03
 5/10 anonim ***** válasza:

hát sok sikert.

Én is voltam fiatal, (bár most is annak érzem magam, mert szeretem az életet élni) de ennyi év után, rájöttem, csodák ritkán születnek. Amíg olyan oldalt indítasz a neten, mondjuk a facebookon ami nem jár sem pénz kiadással, sem pénz bevétellel vagyis pusztán csak a segítség a cél, az működhet. Van is ilyen oldal nem is egy ami nagyon jó.

De ha már az a cél, hogy találjuk ki, miképpen kereshetünk pénzt, sőt a nyeremény is fontos lenne, ha az egész a pénzkeresésre meg, akkor a közvetlen családtagod, barátaidon kívül ne várj csodát. Az ember az üzleti érzékét, üzleti dolgait nem a neten, főleg facen fogja kitárgyalni.

A személyes ismerkedéssel meg az a gond, hogy sokan el sem mennek, és nem azért mert nem megbízhatóak. Hanem azért mert idővel rájön, hogy nem egy korosztály, sőt meg sem közelíti a korosztályt. Nem hiszem, hogy én 42 évesen 15 évestől várnék tanácsot. Szívesen elbeszélgetek vele, szívesen meghallgatom, de üzleti ügyben, kihagynám..Ahogy egy 20 éves sem fog egy 6 évessel üzletről beszélni.


De én tényleg sok sikert kívánok neked.

2014. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ?NÉV? válasza:

És ez melyik csoport?

csak mert lennének ötleteim ami jó pénzkereseti lehetőség de ehhez emberek kellenek és mivel segítenek így ők is megkapnák a bérüket

2014. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még nincs ilyen csoport , csak felvetettem az ötletet , hogy menyi vállalkozó szellemű ember lenne.
2014. febr. 12. 17:22
 8/10 ?NÉV? válasza:
Le tudnád írni a neved üzenetben? És beszélhetnénk erről mondjuk facebookon
2014. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem van pénzem, de nincs ötletem. Viszont a facebookon sem vagyok fent. Csak akkor érdekelne, ha tudnám, hogy hány évesekkel fogok üzletelni. Nekem fontos a kor.

40/N

2014. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ?NÉV? válasza:

FIGYELEM!!!

Nekem nem rég ölembe pottyant egy nagy lehetőség és azon kívül is sok ötletem van de ami a lényeg hogy ez nagyon jó ötlet és meg kell valósítani. Akit ez érdekel adjon meg egy elérhetőséget vagy egy ötletet ahol mindenki tudna tájékozódni és beszélni

2014. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!