Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vajon ennek lenne jövője?

Vajon ennek lenne jövője?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavasszal szereztem meg a kereskedő végzettséget,vállalkozói igazolvánnyal társítva. Érdekelt mindig is.

Viszont itthon nem akarok vállalkozni,tudom mennyire mostoha sorsuk van a magyar vállalkozóknak.


Ezért döntöttem úgy,hogy kimegyek hajóra robotolni.Áprilisban indulok.


Maga a cél egy Angliában lévő vállalkozás. Egy rokonommal tervezzük.Neki fodrász végzettsége van,ő afelé hajlik.


Engem a Pub jobban érdekelne.


Szerintetek?


2013. dec. 23. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy semmi egyediség nincsen a vállalkozás ötletetekben. Pubbal és fodrászatokkal van tele az egész egyesült királyság. (Igaz ha nem vagy teljesen kutyautő akkor simán meg is élsz belőle.) Viszont, ez a hajón gályázni, és utána pénzzel kimenni, és saját pénzből nekiindulni, egy jó ötlet. Én szinte teljesen ugyanígy csináltam. Egy évig robot egy hasonló kaliberű helyen, aztán abból a pénzből megindultam. Albérlet, bankszámla, munka. Az első hónapokat fedezed ebből a lóvéból, aztán ha már van megint rendszeres biztos jövedelem, akkor nekifeszülhetsz a vállalkozásnak. Vagyis én így csináltam. De ha te kapásból a vállalkozással akarsz kezdeni, akkor ahhoz is hajrá, és sok sikert.
2013. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen,igyekszem mindent átgondolni:)

És te mit csinálsz kint?

2013. dec. 23. 10:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam még mézboltban. Norvégiában nagyon drága minden. A még fél kg / 50 korona.
2013. dec. 23. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Az nem baj ha nincs benne eredetiség. Forgalmas helyen a tizedik büfé vagy étterem is vígan megél.

Miközben a marha eredeti, "nagy ötlet", "ilyesmi sehol máshol" típusú vállalkozás iszonyú kockázatos. Bejöhet, nem azt mondom, hogy nem, csak kockázatos eléggé.

2013. dec. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!