Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan nyithatnák olyan...

Hogyan nyithatnák olyan webáruházat, ami nem lenne illegális és nem kellene adót fizetnem?

Figyelt kérdés

Olyanfélét gondolok mint az [link]

www.extraora.atw.hu. Hogy lehetne megcsinálni, hogy ne kelljen utána adózni, és én csak közvetítő lennék a gyár és a vevő között(én értékesíteném a külföldi terméket és a vevő címére küldetném,persze némi haszonnal).


2009. nov. 23. 22:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Este hazaérek suliból 4-5kor(ez változó), 6kor megyek a Penybe árufeltöltő vagyok, hogy a rezsit ki tudjuk fizetni.

Miért lopnám az adófizetők pénzét? Ezt nem értem...

2009. nov. 25. 16:20
 12/13 anonim válasza:
48%

Nem a 15 éves gyerek lopja az adófizetők pénzét, aki tanul+ dolgozik. Mindenki tudja,h kik azok!!!!ÉS pont azok miatt kell ennek a szegény gyereknek 15 évesen a rezsiért dolgozni!Kérdem én ennek igy kell lenni a XXI. században? Miért baj, ha valaki töri a fejét azon, hogy lábaljon ki a nehéz sorsából. Mi más lehetőseége van ennek a gyereknek? Mindenki tudja hogy sz.rból nem lehet várat építeni. Valamit muszáj csinálni. Magyarországon vagy éhendöglesz, vagy kitalálsz valamit.

Én úgy gondolom, amit kitaláltál megbocsáltható bűn!Amit tanácsolni tudok,h keress egy vállalkozót, aki segít ebben. Mehetne a nevén, te meg kifizetnél neki ezért egy megbeszélt jelképes összeget!Nem vagyok ebben nagy szakértő, de utánajárás kérdése.Érdeklődj!Valahogy meg leht oldani.

Mindenki a kiskapukat keresgéli, mindenki korrupt és a saját zsebére dolgozik. úgy kell megragadni a lehetőségeket, mint egy éhes hiéna, mert különben lemaradsz és mások eltaposnak. Lelkiismeretes, begyületes embernek születni itthon egyenlő az egész életen át tartó szegénységgel, nyomorral. SAJNOS :(

2009. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsó válaszolónak!!!És mindenkinek is aki hozzászólt.
2009. nov. 29. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!