Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Paypal pénzkeresési lehetősége...

Paypal pénzkeresési lehetőségek? (lehetőleg gyors, és olyan, amiért nekem nem kell fizetnem)

Figyelt kérdés
Próbálkoztam a PTC-vel, de az nagyon lassú, és nagyon keveset kapok érte.

2013. dec. 4. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Értesz valamihez? Mert ha nem, akkor szép álmokat továbbra is!
2013. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, nem valamiféle vállakozásba kezdenék, szóval valami egszerü dologra gondoltam, de egyébként nem igazán van számítástechnikai végzettségem, szóval ilyen téren bukó.
2013. dec. 4. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Ki kéne már nőni a tündér mesékből.
2013. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De akkor most mit is szeretnél? A paypal nem egy pénzkeresési lehetőség hanem tulajdonképpen egy bank, ami keresztül tudsz pénzt utalni, pénzt kapni. Ahogy az OTP vagy egyéb bankok csak pár dologban picit máshogy működik.


Vagy náluk akarsz dolgozni? Vagy most mi van? Mit akarsz? :)

2013. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ptc-t nem jól csinálod, azért nem keresel. Nem az a lényege, hogy tized centekért kattintgatsz.
2013. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam. :) Hanem hogy olyan lehetőséget keresnék, mint a PTC, hogy egyszerü legyen, mégis adja a pénzt. Nem a Paypalnál dolgoznék, hanem olyan neten pénzszerzési lehetőséget, ami után ki lehet utalni a pénzt a Paypalra. :) Nos szerintem ez érthető, de ha még valamibe bele szeretnétek kötni, szóljatok, és megmagyarázom.
2013. dec. 4. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg egy piacképes szakmát, azzal többre mész. Öcsém pénzügyi és számviteli szakon végzett és szerintem többet keres, mint amennyit te valaha fogsz a kattintgatós tündérmeséiddel.
2013. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elhiheted, hogy nem 18 éves szánalmas élettelen ember vagyok, aki a pár centes kattintgatós szánalommal akar megélni. :) Mivel még középiskolába járok, ezért gyakorlatilag nincs végzettségem, de mivel csak 1 oldalon akarok prémiumot venni, ami csak pár dollár, ezért akarok valami egszerü, és nem 1000 ft/h fizetéssel járó oldalt, ami lehetőleg 0,1 dollár-tól, esetleg felett fizet. Mivel látom hogy ez ilyen közösségben, mint ami itt van, GYK-en, nem lelek válaszra, inkább hagyom is. Köszönöm hogy szántatok arra időt, hogy fikázzátok a PTC-t, őszintén szólva szerintem 1 sz*r, ezért nem is csinálom. Időpocsékolás. Gondoltam linkeltek, esetleg mondtok 1 oldalt, ami "jobb" ennél, de mind1.
2013. dec. 4. 21:04
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
"Elhiheted, hogy nem 18 éves szánalmas élettelen ember vagyok, aki a pár centes kattintgatós szánalommal akar megélni. :) "---elhiszem, hogy egy 16 éves szánalmas élettelen gyerek vagy, aki pár centenként akarja összehozni a kb.1200Ft-ba kerülő játék havi prémiumdíját.
2013. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!