Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen lehetőségek, ötletek...

Milyen lehetőségek, ötletek lennének hamarosan induló weboldalam hirdetésére?

Figyelt kérdés
Bárminemű ötlet és hirdtési mód érdekel, hogy nézetté és ismertté tegyem viszonlag rövid idő alatt. Akár ajánlatok is jöhetnek. Előre is köszönöm a segítséget.
2009. nov. 18. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Google adwords szerintem elég jó, plusz elég sok oldalnak van médiaajánlata. Ha nagyon gyorsan akarsz fellendülést én a PR cikket javaslom, azok olcsóbbak és el is olvassák őket. Ezek viszonylag jól bemutatják a weboldalad. Index, origo elég jó, de drága. Ha szakmai portált keresel, akkor célirányosan a leglátogatottabbat kiválasztod a www.alexa.com segítségével. Én így csináltam.
2009. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!